חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מונדיאל על הבר: הקרנות חגיגיות של משחקי המונדיאל 'קטאר 2022' בברים ובפאבים נבחרים במרכז ירושלים עם שדרי ופרשני ספורט

מונדיאל 2022 כבר כאן. עיריית ירושלים באמצעות חברת 'אריאל' משיקה את פרויקט 'מונדיאל על הבר' – הקרנות חגיגיות של משחקי המונדיאל 'קטאר 2022 במבחר ברים ופאבים במרכז העיר, בהם יתארחו מיטב שדרי ופרשני הספורט בישראל, שישדרו ויפרשנו את המשחק בלייב.
הפרויקט יחל ב- 3.12.22 ויימשך עד למשחק הגמר ב-18.12, אמור להעניק לתושבי ירושלים ולמבקרים חוויה אטרקטיבית במיוחד של צפייה במשחקי ההכרעה של המונדיאל החל משלב שמינית הגמר ועד למשחק הגמר, וכן יביא לחיזוק המרחב העסקי של מרכז העיר ושל הברים והפאבים הירושלמיים.
בפרויקט 'מונדיאל על הבר' ישתתפו השמות המובילים בתחום תקשורת הספורט ובהם : שלמה שרף, ג'ואבני רוסו, יונתן כהן, רון קופמן, לירן שכנר, שרון דוידוביץ, עמרי אפק, ומוטי פשכצקי.
בכל הברים והפאבים, הלוקחים חלק בפרויקט, יוקרנו המשחקים על גבי מסך ענק כאשר בכל משחק יתארחו במקום, שדר ופרשן, שילוו את המשחק לכל אורכו.
בין הפאבים המשתתפים בפרויקט 'מונדיאל על הבר' : שושנה בר , אברהם הוסטל, דבלין, השכנה, הצעצוע, נוקטורנו, באב אל יאמן, בלייז בר, ג'נריישן ( לשעבר פוטין ), בירתנו, ג'נט, חצי תוכי ובית הועד. יצוין כי זכויות השידור של המונדיאל שייכות באופן בלעדי   לתאגיד השידור כאן 11.

פרטים נוספים אודות 'מונדיאל על הבר' באתר העירייה.

צילום: יואב וינטרוב
מונדיאל על הבר . צילום- פימה גוטקין
מונדיאל על הבר . צילום- פימה גוטקין

ראש העיר ירושלים משה ליאון : "המונדיאל הוא חגיגה ענקית וססגונית לכל חובבי הכדורגל מכל רחבי העולם. את האירוע הזה אנחנו משדרגים בגדול עבור האוהדים, תושבי ירושלים. המיזם הנפלא "מונדיאל על הבר" יארח את מיטב שדרי ופרשני הספורט בהקרנת המונדיאל בברים ובפאבים ברחבי העיר, שגם ייהנו מתנועת לקוחות גוברת. אנו מזמינים את כולכם להגיע – הכדור במגרש שלכם."

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *