חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מחסני חשמל תפתח חנות עודפים בדיסיטי במעלה אדומים בהשקעה של כ- 2 מיליון שקלים.

מחסני חשמל - בדיסיטי מעלה אדומים
מחסני חשמל - בדיסיטי מעלה אדומים

מחסני חשמל פותחת לראשונה חנות עודפים במתחם העיצוב דיסיטי במעלה אדומים בהשקעה של כ- 2 מיליון שקלים. שטח החנות משתרע על כ- 1000 מ"ר והיא תציע מבצעים בלעדיים במחירים והנחות שניתן להשיג רק בחנות העודפים. חנות העודפים החדשה מהווה גורם למשיכת לקוחות מכל חלקי הארץ כאשר חלק גדול מהמוצרים ניתן להשיג רק בסניף הדיסיטי במעלה אדומים.

בחנות העודפים החדשה מגוון מחירים אטקרטיביים ומבצעים ייחודיים, לדוגמא:
מגהץ אדים של "טפאל" 199 שקלים במקום 499  שקלים
בלנדר נוטרי נינג'ה  199 שקלים במקום 349 שקלים
מקררי 4 דלתות החל מ- 1490 שקלים
מסך טלוויזיה ענק של "שארפ" 70 אינץ'  רק ב- 1,990 שקלים
שואב אבק דייסון V12  1,990 שקלים במקום 2,590 שקלים

דיסיטי הוא מתחם העיצוב הגדול במדינה שמכיל כיום למעלה מ- 200 מותגי עיצוב ברמות מחיר שונות. במתחם היצע מגוון של מותגי יוקרה לצד מותגי ביניים וחנויות עודפים. כל צרכן יוכל למצוא את רמות המחיר שמתאימות לו. כיום במתחם דיסיטי יש כיום מעל 10,000 מ"ר של מותגי עודפים שאת חלקם ניתן להשיג רק בדיסיטי.  הדיסיטי שמשתרע על פני  60,000 מ"ר חוסך לצרכן שמשפץ את הבית עשרות אלפי שקלים.

מנכ"לית הדיסיטי פנינה רווח: "אנחנו מברכים על הצטרפות חנות מחסני חשמל עודפים למתחם. בתקופה זו כאשר יוקר המחייה עולה אנחנו במתחם פועלים על מנת להוריד את מחירי סל הקניות לבית.  תחום הרכישות לבית מהווה את  אחת ההשקעות הגדולות שקיימת כיום  למשפחה. אנחנו פועלים רבות על מנת להכניס חנויות עוגן נוספות אשר הולכות לקראת הלקוח. כיום ניתן לומר שהקנייה בדיסיטי לעיצוב הבית היא הקנייה המשתלמת ביותר בישראל – עם מגוון החנויות והרשתות הגדול במדינה".

מתחם העיצוב DCITY צילום סטודיו 0404
מתחם העיצוב DCITY צילום סטודיו 0404

תגובה אחת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *