חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מטרו מוטור השיקה את אולם התצוגה הראשון  "מטרו הבירה" בתלפיות

אל האירוע הנוצץ התייצבו שני הפרזנטורים של החברה: גיא אריאלי, הכוכב אסי בוזגלו ואשת עדי, בכירי החברה, בראשם גדי אבירם יו"ר ובעלים מטרו מוטור ותומר קומרוב המנכ"ל 

 

מטרו מוטור, יבואנית ומשווקת כלים דו גלגליים ורכבי השטח, השיקה ביום שישי האחרון את אולם התצוגה הראשון של החברה בירושלים –  "מטרו הבירה".

המיקום הנבחר לאולם התצוגה באזור התעשייה תלפיות ברחוב פייר קניג 43, פינת רחוב הפרסה והוא בגודל של  370 מ"ר.
"מדובר בבשורה חדשנית ומרעננת עבור תושבי הבירה שכעת יוכלו ליהנות ממבחר המותגים מהמובילים בעולם קרוב לביתם. כמו כן, האולם צפוי לשמש גם את כלל תושבי האזור חובבי הדו הגלגליים ושטח", נמסר מהחברה לרגל ההשקה.

גדי אבירם ותומר קומרוב. צילום: רונן טופלברג. צילום: רונן טופלברג

אל האירוע הנוצץ בבירת ישראל התייצבו כלל בכירי החברה והעובדים, בראשם גדי אבירם יו"ר ובעלים מטרו מוטור וכמו גם תומר קומרוב מנכ"ל החברה אשר הגיעו לברך.

אסי בוזגלו וגיא אריאלי

בין הלקוחות הראשונים מהאזור שכבר הספיקו לפקוד את החנות, הגיעו גם אורחים שעלו לירושלים לכבוד המאורע.  בין היתר נצפו שני הפרזנטורים של החברה שחקן הטלוויזיה והתיאטרון גיא אריאלי והמלוהק הטרי של מותג הטרקטורונים המוביל הACCESS הכוכב אסי בוזגלו, אשר הגיע מלווה גם באשתו עדי.

תומר קומרוב מנ"כל מטרו מוטור: "אנו שמחים וגאים לפתוח את אולם התצוגה הראשון של החברה בירושלים בירת ישראל. אני מזמין את כלל תושבי האזור להגיע ולהתרשם מהיצע הכלים הגדול ומהמותגים הבכירים והמובילים שאנו מציעים לקהל הרחב. תיהנו וסעו בשלום".

צילום: רונן טופלברג