חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מיכל כהן מונתה לראש אגף שיווק ותקשורת והדוברת של האוניברסיטה העברית

מיכל כהן. צילום שושי קציל
מיכל כהן. צילום שושי קציל

סגן נשיא ומנכ"ל האוניברסיטה העברית, ישי פרנקל: "מיכל היא בעלת ניסיון רב בתכנון וניהול מהלכים שיווקיים, ומומחיות רבת שנים ביחסי ציבור ודוברות של חברות גדולות, לרבות מהלכים תקשורתיים משמעותיים וניהול משברים"

מיכל כהן נבחרה לכהן כראש אגף שיווק ותקשורת של האוניברסיטה העברית ותהיה אחראית על כל תחום השיווק, הכולל גיוס סטודנטים, תדמית האוניברסיטה וניהול מערך התקשורת של האוניברסיטה בארץ ובעולם.

בשש השנים האחרונות, שימשה מיכל כהן כמנהלת מערך התקשורת והשיווק של המכון הישראלי לדמוקרטיה וניהלה קמפיינים ציבוריים, כמו גם את תחום הדוברות והנכסים הדיגיטליים של המכון. קודם לכן, עסקה בניהול יחסי ציבור של חברות מובילות במשק בתחומי שוק ההון, נדל"ן, היי טק וטכנולוגיה כיועצת אסטרטגית בכירה במשרדי יחסי הציבור שרף תקשורת. כמו כן, היא בעלת תואר ראשון במדעי המדינה מהאוניברסיטה העברית.

סגן נשיא ומנכ"ל האונ' העברית, ישי פרנקל אמר על המינוי: "מיכל היא בעלת ניסיון רב בתכנון וניהול מהלכים שיווקיים, ומומחיות רבת שנים ביחסי ציבור ודוברות של חברות גדולות, לרבות מהלכים תקשורתיים משמעותיים וניהול משברים. אנו שמחים שמיכל מצטרפת לצוות ובטוחים שתעשה חיל".

מיכל מחליפה בתפקיד את עפרה אש, שהקימה את אגף השיווק והתקשורת וניהלה את אגף שיווק ותקשורת באוניברסיטה משנת 2013. בתפקידה הבא, תשמש כסמנכ"לית שיווק, תקשורת והסברה בתנועת "אור" שעוסקת בפיתוח הנגב והגליל וחזון 2048 למדינה.

על פועלה הענף של עפרה באוניברסיטה, אמר פרנקל: "עפרה תרמה תרומה גדולה מאוד לאוניברסיטה. בשנות הפעילות שלה היא הובילה שינוי במיתוג האוניברסיטה וגידול מהיר במספר הסטודנטים שבחרו באוניברסיטה העברית כמקום לימודיהם. תודה ענקית על שנות הפעילות, ואיחולי הצלחה בתפקיד החדש בתנועת "אור".