חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מנכלית קניון הדר ירושלים, לירון אלקיים –  מונתה למנכ"לית עופר בילו סנטר

לירון אלקיים
מנכלית קניון הדר לירון אלקיים עברה לקניון בילו

 קניוני עופר מקבוצת מליסרון מינתה בימים אלה שתי מנכל"יות חדשות בקניוני החברה:  לירון אלקיים מירושלים – מונתה למנכ"לית עופר בילו סנטר ותחליף את מנחם מעודי בתפקידו. אלקיים  ניהלה ב -3  השנים האחרונות את קניון הדר בירושלים, אשר היה בבעלות חברת מליסרון עד 2014 ונמכר.  לירון שימשה החל משנת 2007 ועד שנת 2014 כמנהלת החשבונות של קניון הדר ועם מכירתו עברה לתפקיד חשבת הקניון עד מעברה לתפקידה האחרון כמנכ"לית הקניון. טרם נמסר מי יחליף את אלקיים בתפקיד. 

קניון הדר ירושלים צילום שי וליץ
קניון הדר ירושלים צילום שי וליץ

מורן בן אבו – קודמה ומונתה לתפקיד מנכ"לית עופר גרנד קניון באר שבע.  מורן כיהנה עד כה כמנהלת השיווק של הקניון מיום  הקמתו בשנת 2013 כאשר החל משנת 2019 החלה במקביל לנהל גם את השיווק המסחרי בקניון.

לדברי עומר אוגולניק סמנכ"ל מסחר ומנהל פעילות קניוני עופר: "אנו מברכים על התוספת של מורן ולירון לשדרה הניהולית של קניוני עופר ומאחלים להן בהצלחה. מורן ולירון מביאות עמן ניסיון והבנה של השטח לצד יצירתיות ויכולות ניהול גבוהות ואנו מאמינים שימשיכו להוביל את הקניונים להישגים נוספים.״

 

קניון הדר ירושלים – פייר קניג, 26, תלפיות, ירושלים

תגובה אחת

  1. ההודעה נשלחה גם להנהלת קניון הדר.
    לידיעתכם, אני וחברים רבים שלי מגיעים בכל יום כבר יותר מ 10 שנים לקניון למפגשים חברתיים בקפה ארומה. לצערנו, הרעיון לעשות מתחם לילדים בתוך מתחם של בית קפה שברובו מאוכלס באנשים מבוגרים גרוע ולא לעניין!!! יש בקומה 3 משחקיה מדוע לא יצרתם שם את כל הרעש והבלאגן הנוראי??? הרבה יותר מתאים! זהו תכנון גרוע ביותר ולא נכון תכנונית!!! מצופפים שני תחומים שונים לגמרי, ילדים ובית קפה/מבוגרים במקום אחד מאולץ וצפוף כשיש מרחבים מתאימים יותר, שלא לדבר על הרעש שגבר מאז שארומה ויתרה על ה"פרקט" שמטבעו "בולע" רעשים וכיום הריצוף החדש לא סופג רעש ונוצר מצב בלתי אפשרי ולא נעים לשבת שם מה גם שביצוע הריצוף גרוע, המילוי בין המרצפות שקוע (הרובה" לא ממלא באותו הגובה של המרצפת) ואנשים נופלים שם וקשה לקום מכיסא כי אי אפשר להסיטו אחורה, יש לציין שאת עניין הקירור המוגזם שהיה לאחרונה שיפרתם ותודה על כך, בתקווה שתחזירו לנו את קניון הדר בחזרה כפי שהיה נעים מזמין ופרקטי!!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *