חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מפקד כבאות והצלה חדש נכנס לתפקידו בתחנה אזורית בית שמש

מפקד כבאות והצלה החדש של התחנה האזורית בית שמש, סגן טפסר אבי הרוש נכנס בשבוע שעבר באופן רשמי לתפקידו. הטקס החגיגי נערך במעמד נציב כבאות והצלה לישראל רב טפסר אייל כספי ומפקד מחוז ירושלים טפסר שמוליק פרידמן. כן השתתפו בטקס מפקדי מחוזות, סגל הפיקוד הבכיר, ראשת העיר בית שמש, ד"ר עליזה בלוך, סגן מפקד המחוז, תת טפסר אייל כהן, סגן מפקד התחנה סגן טפסר שמוליק אמסלם, יו"ר ועד העובדים, קובי דדון, לוחמי האש, עובדי התחנה ומתנדבים.

סגן טפסר אבי הרוש בן 53 נשוי, אב לשישה, יליד העיר אופקים. אבי החל את שירותו בשנת 1997, כלוחם אש באיגוד ערים ב"ש. בשנת 2011 סיים קורס קציני כבאות והתחיל לשמש בשלל תפקידי קצונה, בתפקידיו האחרונים שימש סגן מפקד תחנה אזורית באר שבע ומפקד תחנת כיבוי נתיבות.

יו"ר ועד העובדים, קובי דדון סקר את האתגרים הרבים שמתמודדים איתם לוחמי האש, תוך כדי נחישות והקרבה לתת לתושבים את השירות הטוב ביותר. הוא בירך בשם לוחמי האש והעובדים את סגן טפסר אבי הרוש בהצלחה בתפקידו.

מפקד כבאות והצלה חדש נכנס לתפקידו בתחנה אזורית בית שמש
סגן טפסר אבי הרוש מפקד תחנה אזורית בית שמש

המפקד הנכנס של תחנה אזורית בית שמש, סגן טפסר אבי הרוש הביע את הערכתו לנציב הכבאות ולממ״ז ירושלים על שנתנו בו אמון להנהיג ולפקד על תחנה אזורית בית שמש.הוא  סיפר על הדרך המקצועית שעבר מיום גיוסו ועל הערכים שמניעים אותו בעבודה, ״ לפני 26 שנים זכיתי להתקבל ולהיות חלק ממשפחת הכבאים, ראיתי בכך זכות ושליחות השמורה למעטים בחברה, ככל שחלפו השנים הפנמתי כמה תחושת השליחות חשובה כדי לממש את מטרת העל, מהות עבודתו של לוחם האש, הצלת חיים ורכוש״.
הוא גם הודה ללוחמי האש ועובדי התחנה על קבלת הפנים החמה, ״ביחד נצליח להתגבר על כל האתגרים״. 

מפקד כבאות והצלה חדש נכנס לתפקידו בתחנה אזורית בית שמש
ראשת העיר בית שמש, ד"ר עליזה בלוך איחלה לו עבודה פורייה טובה ומשותפת והבטיחה שתעשה כל שביכולתה כדי שיצליח בתפקיד.

ראשת העיר בית שמש, ד"ר עליזה בלוך, בלוך פנתה למפקד התחנה ואמרה "המינוי שלך זאת השורה הכי חשובה בקורות החיים שלך", היא סיפרה על הטלפון הראשון שעשתה למפקד התחנה הנכנס סגן טפסר אבי הרוש, על המענה המהיר ועל הרצון לשרת את תושבי המרחב בדרך המקצועית והאפקטיבית ביותר, היא איחלה לו עבודה פורייה טובה ומשותפת ומבטיחה מנגד שהיא תעשה כל שביכולתה כדי שיצליח בתפקיד.

מפקד כבאות והצלה חדש נכנס לתפקידו בתחנה אזורית בית שמש
מימין לשמאל אבי הרוש, שמוליק פרידמן ושמוליק אמסלם סגן מפקד התחנה
מפקד כבאות והצלה חדש נכנס לתפקידו בתחנה אזורית בית שמש
ממ"ז ירושלים, טפסר שמוליק פרידמן ""לתחנה נכנס מפקד ראוי ביותר לפקד על כלל האתגרים".

ממ"ז ירושלים, טפסר שמוליק פרידמן הציג את האתגרים שיש לתחנה אזורית בית שמש, בפרט את שריפות הענק שמתחוללות בשטח השיפוט של התחנה. בנוסף סיפר על היכרותו המקצועית המוקדמת ממחוז דרום, כאשר שימש ממ"ז דרום, על יכולות הפיקוד הגבוהות ועל קבלת החלטות נכונה ואמיצה של מפקד התחנה הנכנס-סגן טפסר אבי הרוש. "לתחנה אזורית בית שמש נכנס מפקד ראוי ביותר לפקד על כלל האתגרים שעוד נכונים לפגוש את התחנה".

מפקד כבאות והצלה חדש נכנס לתפקידו בתחנה אזורית בית שמש
רב טפסר אייל כספי-נציב כבאות והצלה "סומך עליך שתעמוד בכל האתגרים"

נציב כבאות והצלה, רב טפסר אייל כספי ברך את מחוז ירושלים "כמחוז חזק ועוצמתי שמתמודד עם אתגרים רבים ויכול להם". הוא שיבח את לוחמי האש של תחנה אזורית בית שמש שנותנים שירות מציל חיים לאזור גדול במיוחד עם מתארים שונים ומגוונים, עם תמהיל אוכלוסייה מגוון ומורכב. הנציב הזכיר את ראובן יצחק מפקד התחנה שיצא לגמלאות השנה כאחד מעמודי התווך, אשר תרמו רבות לעיצוב דמותו לוחם האש בבית שמש, לאחר מכן בירך את מפקד התחנה החדש סגן טפסר אבי הרוש "לקחת משימה חשובה וערכית שליחות שלך ושל משפחתך לתת שירות מציל חיים, אני סומך עליך שתעמוד בכל האתגרים, בהצלחה".