חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

גאווה מקומית- קבלו את מצטיין הנשיא, סמל ראשון יוסף בן טולילה מירושלים

הועלה אל: גאווה מקומית- קבלו את מצטיין הנשיא, סמל ראשון יוסף בן טולילה מירושלים
בין המצטיינים נבחר לוחם בחטיבת הצנחנים, סמ"ר יוסף בן טולילה מירושלים.

היום התקיים טקס מצטייני נשיא המדינה, מר יצחק הרצוג לכבוד יום העצמאות ה-74. בטקס  הוענק אות מצטיין הנשיא ל-120 חיילים, נגדים וקצינים מצטיינים שנבחרו מכל יחידות צה״ל. המצטיינים שנבחרו הם חיילים אשר מהווים דוגמה ומופת עבור הסובבים אותם, בכלל תחומי העיסוק בצבא. בין המצטיינים נבחר לוחם בחטיבת הצנחנים, סמ"ר יוסף בן טולילה מירושלים.

 יוסף: "לראות את עצמי במדי צה״ל, זו גאווה אמיתית. מי שמכיר אותי יודע היטב, יודע מה עברתי בשביל להגיע למקום הזה שאני נמצא בו כיום. בגיל 17 קיבלתי פטור מצה״ל עקב עבר פלילי, עם זאת נלחמתי על מנת להתגייס. אז שלחתי מכתבים, התקשרתי, נפגשתי עם אנשי מקצוע ועשיתי הכל כדי להתגייס. בהמשך, גיליתי שעדיין לא שובצתי ללוחמה, חתרתי לעשות גיבוש, עברתי אותו והתקבלתי לחטיבת הצנחנים.
התגייסתי בגיל 21, זה היה לא פשוט בשבילי שכל החברים כבר משוחררים אבל נלחמתי כל כך חזק שלא הייתי מוכן לוותר ברגע האמת. היום, אחרי שנתיים בצבא, אני לא מתחרט לרגע על ההחלטה ללכת אחרי המטרות שלי ולהתגייס.
היום אני סמל לוחמים בגדוד 101 ומצטיין נשיא המדינה לשנת 2022. אין דבר העומד בפני הרצון, ואם תרצו משהו ותעבדו מספיק חזק, אתם בהחלט תשיגו אותו."