חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מרים פרץ תוביל את קמפיין הקיץ של ירושלים לעידוד תיירות הפנים לירושלים.

מרים פרץ תוביל את קמפיין הקיץ של ירושלים לעידוד תיירות הפנים לירושלים.

פרץ: ״לבקשתו ראש העיר ירושלים נרתמתי להשתתף במיזם הקורא לאזרחי מדינת ישראל לבוא לעיר הבירה שלנו וליהנות מירושלים ויש לעיר הזו כל-כך הרבה מה להציע"

מרים פרץ תוביל את קמפיין הקיץ שיצא בימים הקרובים בקמפיין קיץ 2021 שתכליתו עידוד תיירות הפנים לירושלים. מרים פרץ הצטלמה היום במספר מקומות ברחבי העיר, דוגמת מגדל דוד, הגן הבוטני ובריכת הסולטן, וקראה לאזרחי ישראל להגיע לעיר האהובה עליה.

בכל מוקד צילום חיכתה למרים הפתעה מיוחדת שהוקמה במיוחד לקיץ הירושלמי. את השכר שאמורה הייתה לקבל פרץ בעבור הקמפיין, החליטה לתרום לעמותה חברתית. 

פרץ: ״אני קוראת לאזרחי מדינת ישראל להגיע לירושלים בירתנו וליהנות מעיר מדהימה ושוקקת חיים. כולם מוזמנים להגיע וליהנות מהשפע של הנופים, הריחות, פסיפס האנשים והאווירה המיוחדת של ירושלים שלנו.

במסגרת הקמפיין יינתנו הטבות למבקרים בעיר בבתי המלון ובשלל האטרקציות בה.
כל הפרטים וההטבות מפורטים באתר עיריית ירושלים.  הקמפיין של עיריית ירושלים והרשות לפיתוח ירושלים ומבוצע באמצעות משרד הפרסום באומן בר ריבנאי.

מרים פרץ: ״לבקשתו ראש העיר ירושלים נרתמתי להשתתף במיזם הקורא לאזרחי מדינת ישראל לבוא לעיר הבירה שלנו וליהנות מירושלים ויש לעיר הזו כל-כך הרבה מה להציע. היום השתתפתי בכל כך הרבה חוויות, בין היתר, בגן הבוטני ובגלישה באומגה במגדל דוד. אני מזמינה את כולכם להגיע לעיר המדהימה שלנו.

ירושלים שלי היא החלום של הוריי במרוקו. להגיע אליה ולזכות לטייל בה וליהנות מהשפע שהיא מציעה לנו. ירושלים היא עיר שוקקת חיים, מהנה ומיוחדת. כולנו מוזמנים להגיע וליהנות מירושלים שלנו.״

 צילום: אוהד קב