מרכז בריאות האישה של הכללית נפתח בסיטי קורט  בירושלים

מרכז בריאות האישה של הכללית נפתח בסיטי קורט  בירושלים מדובר על מרכז רביעי בעיר ירושלים ושישי בשטח המחוז. בראש המרכז יעמוד פרופ' חיים יפה ויינתנו מגוון רחב של שירותים בתחום בריאות האישה, הריון ולידה, פוריות ועוד על ידי מומחים בתחום.

במרכז החדש שנפתח בתחילת חודש נובמבר הספיקו לבקר בו כבר אלפי מטופלות. השירותים בתחום רפואת הנשים מגיל צעיר ועד גיל מבוגר כוללים גינקולוגיה, הריון ולידה, גיל המעבר, סקר גנטי, אנדומטריוזיס ועוד. במקום פועלת מרפאת פוריות בניהולה של ד"ר קפקא. במרכז חדר פעולות כירורגיות ובהמשך יבוצעו בו פעולות כירורגיות זעירות, דוגמת היסטרוסקופיה.
פרופ' חיים יפה, מומחה ברפואת נשים, מנהל מרכז בריאות האישה: "הנגשנו כאן את מירב הטיפולים להם יכולה להזדקק אישה בתחום בריאותה וזאת במטרה למנוע ממנה להגיע לאשפוז ולחדר מיון. מדובר על אחד המרכזים המושקעים בישראל גם מהבחינה התשתיתית וטכנולוגיה ובעיקר בהיבט המקצועי. מיטב המומחים בכל תחומי רפואת הנשים נמצאים כאן במרכז. נוסף לכל השירותים, פועל במרכז מיון נשים שמאפשר לכל מטופלת בתיאום טלפוני להגיע בשעות פעילות המרכז ולפגוש את הרופא. בהמשך נרחיב את השירותים הניתנים במקום וכל זה תוך שמירה ודאגה לחוויית המטופלת שמגיעה לכאן".

 

פרופ' חיים יפה, מנהל מרכז בריאות האישה
פרופ' חיים יפה, מנהל מרכז בריאות האישה

פרופ' חיים יפה בוגר הדסה עין כרם, בעל התמחות בהריון בסיכון מאוניברסיטת סאן פרנציסקו בארה"ב. למעלה מ-20 שנים ניהל את אגף נשים ויולדות בבית החולים ביקור חולים בירושלים. משנת 2012 הקים וניהל את מרכז בריאות האישה של כללית בירמיהו שגדל לממדים עצומים ,מה שהביא להחלטה על פתיחת מרכז בריאות האישה החדש בסיטי קורט.
הוא פועל חמישה ימים בשבוע עם צוות מומחים מובילים בתחומי רפואת נשים על התמחויות השונות, כולל אונקוגינקולוגיה וכירורגית שד, פסיכולוגית ותזונאיות לצד שירותי משרד בניהולה של חיה גיאת וסיעוד בניהולה של דברה אבוחצירא יעניקו שירות למטופלות.
מהכללית נמסר כי המרכז החדשני כולל מכשור מתקדם מתפרס על שטח של כ-700 מטרים וכ-6 מיליון שקלים הושקעו בהקמתו.

מנהל מחוז ירושלים, ארז לוי: "כללית במחוז ירושלים בצמיחה ולכן פעלנו להרחיב את השירותים עבור המטופלות . מרכז בריאות האישה החדש בכניסה לעיר ירושלים מנגיש את כלל השירותים בתחום בריאות האישה תחת קורת גג אחת.

ארז לוי , מנהל מחוז ירושלים צילום- ארנון בוסאני, 

 אנחנו ממשיכים לדאוג לחוויית המטופלת בכללית גם בזמן המלחמה ועושים זאת עם צוות המוכר והאהוב בניהולו של פרופ' חיים יפה. המרכז מאובזר בציוד חדשני ומתקדם אך חשוב מכך בכוח אדם איכותי ביותר ".
"המרכז נמצא בקומה 7 של בניין סיטי קורט , במרחק הליכה מתחנת רכבת "הטורים". קווי אוטובוס רבים מגיעים עד למרכז מכל רחבי העיר ירושלים. למגיעים ברכב פרטי, במקום חניה מוסדרת בתשלום", נמסר מהכללית.
 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *