חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

משגב לדך מקבוצת מאוחדת החל להפעיל מכשיר CT מבוסס בינה מלאכותית

בבית החולים משגב לדך בירושלים מקבוצת מאוחדת, נחנך לאחרונה מכשיר CT חדשני המבוסס בינה מלאכותית. מכשיר ה-CT החדש הוא בעל יכולות אבחון מדויקות יותר ומאפשר לבצע את הבדיקה תוך חשיפה לרמות קרינה נמוכות יותר.

מכשיר הסיטי החדש בבית החולים משגב לדך

מכשיר ה-CT החדש משלב יכולות בינה מלאכותית בתהליך איתור ממצאים חשודים, מזהה באופן עצמאי מקרים בהם יש סיכוי גבוה למציאת ממצא חריג על בסיס נתוני עבר של המטופל, ולאחר מכן ממצאי הבדיקה עוברים פענוח על ידי הרופאים.

מנכ"לית משגב לדך, דורית גולדמן

מנכ"לית משגב לדך, דורית גולדמן מסבירה כי "בשנתיים האחרונות בית החולים עובר שדרוג טכנולוגי משמעותי בהשקעה של מיליוני שקלים. אל מכשיר ה-CT החדשני הצטרפו לאחרונה מכשיר ממוגרפיה שנחשב לאחד מהמתקדמים בארץ, ונערך שיפוץ מקיף במחלקת הדימות כדי לאפשר למטופלים חוויית שירות נעימה יותר. בנוסף, גייסנו לאחרונה מספר מנתחים מובילים במגוון התמחויות שונות, וזאת במטרה לקצר את זמני ההמתנה לניתוח, שעומד כיום על שלושה שבועות בלבד. ההשקעה שלנו בטכנולוגיות, בשירות ובאיכות הרפואית נעשים כחלק מהחזון שלנו להעמיד לטובת המטופלים שלנו את הטיפול הרפואי הטוב ביותר".

"שדרוג יחידת הדימות, ובתוכו ה- CT, נעשה כחלק מאסטרטגיית החדשנות שלנו, ובמטרה להעניק למטופלים שלנו מעטפת מקצועית ומותאמת אישית. יתרונות המכשיר החדש מתבטאים גם ביכולת להתאים את מיטת הבדיקה למידותיו הפיזיות של כל נבדק, והיא מבצעת כיוונון אוטומטי לפי גובה ומשקל", מסביר סמנכ"ל תפעול ומנהל של בית החולים, איציק ביטון.

מנהל מאוחדת במחוז ירושלים עופר משולם
מנהל מאוחדת במחוז ירושלים, עופר משולם

 

עופר משולם מנהל מחוז ירושלים במאוחדת מציין כי " מתיחת הפנים וההשקעה בטכנולוגיות מתקדמות נעשית במטרה לאפשר למבוטחי הקופה ליהנות ממרכז רפואי חדשני ומתקדם ולשדרג את השירותים הרפואיים שניתנים בו, ונמשיך להשקיע בו את ולקדם את הפיתוח שלו".

במשגב לדך פועלים כיום ארבעה חדרי ניתוח, בו מבוצעים ניתוחים קטנים ובינוניים, מכון דימות הכולל MRI, אולטרסאונד, רנטגן, ממוגרפיה וצפיפות עצם, מכון שינה, פוטותרפיה, מרפאות ומכונים שונים.