חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מועדון האוהדים בית"ר נורדיה חגג  10 שנים להקמתו ואת העלייה לליגה א'

 מועדון האוהדים בית"ר נורדיה ירושלים ערך אמש  במוזיאון הסובלנות בירושלים, ערב הגאלה לציון 10 שנים להקמתו, העלייה לליגה א' ולפתיחת עונת המשחקים 2023/4.

כ-350 אורחים הגיעו לערב הגאלה וביניהם ראש העיר ירושלים, משה ליאון, בכירי עיריית ירושלים, שחקני העבר של בית"ר ירושלים יוסי מזרחי, איציק ג'אנו, חנן אזולאי וויקטור לוי, המנהל המיתולוגי של בית"ר אברהם לוי , כוכב העבר הירושלמי מישל דיין, הג'ודוקא הישראלית תמנע נלסון-לוי, אנשי עסקים, ספונסרים, חברי עמותת בית"ר נורדיה, נציגי ארגונים ועמותות חברתיות כדוגמת שלוה, קשר עין ,ערכים בספורט, ורועי זיו והחברים בקהילה וכן מאמן הקבוצה הבוגרת שעלתה בסיום העונה שעברה לליגה א', אהוד כחילה, המנהל המקצועי משה בן ארוש, שחקני הקבוצה, שחקני מחלקות הנוער והילדים ואורחים נוספים. את ערב הגאלה הפיקה חברת אלטרנטיבה 1.

בית"ר נורדיה ירושלים -יו"ר העמותה מומי דהן
יור עמותת בית"ר נורדיה מומי דהן

 מועדון האוהדים בית"ר נורדיה ירושלים ערך אמש  במוזיאון הסובלנות בירושלים, ערב הגאלה לציון 10 שנים להקמתו, העלייה לליגה א' ולפתיחת עונת המשחקים 2023/4.

כ-350 אורחים הגיעו לערב הגאלה וביניהם ראש העיר ירושלים, משה ליאון, בכירי עיריית ירושלים, שחקני העבר של בית"ר ירושלים יוסי מזרחי, איציק ג'אנו, חנן אזולאי וויקטור לוי, המנהל המיתולוגי של בית"ר אברהם לוי , כוכב העבר הירושלמי מישל דיין, הג'ודוקא הישראלית תמנע נלסון-לוי, אנשי עסקים, ספונסרים, חברי עמותת בית"ר נורדיה, נציגי ארגונים ועמותות חברתיות כדוגמת שלוה, קשר עין ,ערכים בספורט, ורועי זיו והחברים בקהילה וכן מאמן הקבוצה הבוגרת שעלתה בסיום העונה שעברה לליגה א', אהוד כחילה, המנהל המקצועי משה בן ארוש, שחקני הקבוצה, שחקני מחלקות הנוער והילדים ואורחים נוספים. את ערב הגאלה הפיקה חברת אלטרנטיבה 1 והוא נערך בהנחייתג'קי לוי.

בית"ר נורדיה ירושלים
מימין אלי דנון ,ראש העיר משה ליאון ומומי דהן

השנה עמד האירוע בסימן הפעילות החברתית הענפה של נורדיה למען הקהילה בירושלים. יצוין, כי בית"ר נורדיה הינו מועדון אוהדים המתקיים ונתמך על ידי תרומות כספיות ובסיוע כלכלי מצד הקהילה העסקית הירושלמית.

קבלת פנים קולינרית על טהרת הטעמים והריחות הירושלמיים והדוכנים משוק מחנה יהודה חיכתה לבאי האירוע וכמו כן הוקרן סרטון שהציג את  מועדון האוהדים הבית"רי ופעילותו למען הקהילה בבירה.

חלק מרגש נערך לזכרו של שחקן העבר של בית"ר והפועל ירושלים רונן שוויג ז"ל, שנפטר בשבוע שעבר והוא בן 54 בלבד. סרטון מהרגעים הגדולים של שוויג "על הדשא" הוקרנו, היו"ר מומי דהן הודיע לאחריו כי נורדיה החליטה להנציח את זכרו ופועלו של שוויג ז"ל בבית הספר לכדורגל של המועדון בשכונת הר-חומה שייקרא על שמו. הקהל  הרב קם, ובמשך דקות ארוכות מחא כפיים לזכרו של שוויג.

ותיקי בית"ר ירושלים. מימין: יוסי מזרחי, ויקטור לוי, איציק ג'אנו, מומי דהן, מישל דיין, אלי דנון וחנן אזולאי.
שימי תבורי ושחקני בית"ר נורדיה ירושלים
שימי תבורי ושחקני בית"ר נורדיה ירושלים

חלק אומנותי מיוחד, בכיכובם של רמי דנוך, ממקימי להקת צלילי העוּד עם מחרוזת בית"רית משנות ה-70  וג'קי מייקה עם שיר האליפות המפורסם של בית"ר. את הערב חתם שימי תבורי במחרוזת שירים נוסטלגיים מרגשים.

 ראש העיר ירושלים, משה ליאון:" הספורט בירושלים נמצא בתנופה מתמדת ואנו ממשיכים כל העת להשקיע משאבים רבים בהקמת מתקני ספורט ברחבי העיר לרווחת התושבים ובשדרוג משמעותי של המתקנים הקיימים לטובת קבוצות הספורט הייצוגיות של העיר. בית"ר נורדיה ירושלים מבטאת הלכה למעשה את הקשר האמיתי בין ספורט הישגי, ערכים וקהילה בירושלים. אני מאחל לנורדיה ולכל הקבוצות הירושלמיות עונה מוצלחת עם הרבה ניצחונות והישגים".

בית"ר נורדיה ירושלים
אלי דנון ,מומי דהן וראש העיר משה ליאון
בית"ר נורדיה ירושלים
שחקני העבר אהוד כחילה יוסי מזרחי ומשה בן ארוש. מנחה ג'קי לוי
מימין פרופ' אבי ריבקינד , מנכ"ל הטוטו, מאיר ברדוגו, מנכ"ל עיריית ירושלים, איציק לארי ויו"ר חברת נמלי ישראל עוזי יצחקי.
מימין פרופ' אבי ריבקינד , מנכ"ל הטוטו, מאיר ברדוגו, מנכ"ל עיריית ירושלים, איציק לארי ויו"ר חברת נמלי ישראל עוזי יצחקי.

יו"ר עמותת בית"ר נורדיה ירושלים, מומי דהן:" מועדון האוהדים בית"ר נורדיה הפך בעשור האחרון לחלק בלתי נפרד מהעיר ירושלים, המפעיל בנוסף לקבוצה הבוגרת, מחלקת נוער מהגדולות בעיר עם כ-700 ילדים. בבסיס חזון המועדון שלנו עומד הרצון לשנות ולהטמיע בקרב בני הנוער וילדי ירושלים ערכים של הגינות ,עזרה לזולת ומיגור האלימות והגזענות בספורט ובכלל, וזאת לצד השאיפה למצוינות ולהישגיות. לקראת פתיחת העונה החדשה אנו שמחים לצרף את מוזיאון הסובלנות למשפחת בית"ר נורדיה ירושלים, כספונסר הראשי של מחלקות הנוער. מוזיאון הסובלנות מהווה שותף אמיתי וטבעי עבורנו וישמש כבית של ערכים לחיים עבור ילדי המועדון".

נשיא ומייסד ארגון 'שלוה', קלמן סמואלס: "בכל שנה זה מרגש מחדש לראות את קבוצות נורדיה-שלוה משחקות ואת הילדים והנערים עושים את מה שהם אוהבים ותוך כדי מתקדמים, לומדים, מתמקצעים ומקבלים כלים לחיים דרך הספורט. תודה גדולה לבית"ר נורדיה, ולכל השותפים על השותפות והערכים המשותפים שמצעידים את ילדי שלוה קדימה".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *