חיפוש
Close this search box.

בנק יהב למען נוער עמותת עלם בירושלים: מעניק חסות לניידת ירושלים, הפועלת לאיתור בני נוער וצעירים במצבי סיכון

באירוע שנערך ברביעי האחרון הושקה ניידת הרחוב של עלם בירושלים על ידי בנק יהב ועלם – העמותה לנוער במצבי סיכון. אירוע השקת מיזם ניידת עלם ירושלים התקיים בבניין ההנהלה הראשית של בנק יהב בירושלים, בהשתתפות המנכ"ל היוצא של הבנק, שאול גלברד, המנכ"ל הנכנס, אבשלום בוסקילה, נאוה ברק, נשיאת עמותת עלם, טלי ארז, מנכ"לית עמותת עלם ועובדים נוספים מהבנק והעמותה.

בנק יהב מקיים שיתוף פעולה עם עמותת עלם למעלה מעשור ולראשונה מאמץ את ניידת הרחוב של ירושלים. עובדי ומתנדבי ניידות עלם בישראל מגיעים מידי ערב אל בני הנוער, שאותרו בגילאי 12-21 ומסייעים להם להתמודד עם מצוקותיהם תוך הפניה לגורמי הטיפול הנדרשים.

"אנחנו שמחים וגאים בחיבור עם עלם, שעושה לילות כימים על מנת לתמוך בבני נוער בסיכון ובמצוקה בישראל", אמר מנכ"ל בנק יהב, שאול גלברד בטקס האימוץ של ניידת עלם ירושלים. "הפעילות תכלול גם מתן כלים מעשיים לבני הנוער בהתמודדות עם מצוקותיהם."

מימין לשמאל: אבשלום בוסקילה מנכ״ל בנק יהב הנכנס, שאול גלברד מנכ״ל בנק יהב היוצא, נאווה ברק נשיאת עמותת עלם, טלי ארז מנכ״לית עמותת עלם, צילום: ליאור מזרחי.
מימין לשמאל: אבשלום בוסקילה מנכ״ל בנק יהב הנכנס, שאול גלברד מנכ״ל בנק יהב היוצא, נאווה ברק נשיאת עמותת עלם, טלי ארז מנכ״לית עמותת עלם, צילום: ליאור מזרחי.

נשיאת עמותת עלם, נאוה ברק אמרה בטקס ההשקה: "אני רוצה להודות לבנק יהב על שיתוף פעולה ארוך השנים עם עלם בתמיכה בנוער בסיכון ובמתן חסות לניידת. בזכות פעילות הניידות שלנו, בכל שנה מאות בני נוער מצליחים לחזור למסגרת לימודים מתאימה, להתגייס לשירות צבאי, להשתלב במקום עבודה ולשנות את מסלול חייהם. אנו מודים לעובדי הבנק על הרצון לעזור לדור הצעיר מתוך דאגה לעתיד החברה שלנו".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *