חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

נציב שירות המדינה, פרופ' דניאל הרשקוביץ בביקור במעון השיקומי של עמותת עדי ירושלים: עבודת הקודש שאתם עושים מצילה ילדים ומשפחות

עמותת עדי מפעילה בירושלים מרכז טיפולי, חינוכי, הכולל מעון יום שיקומי לילדים ופעוטות עם מוגבלות שכלית והתפתחותית.

 בסיור מיוחד שהתקיים השבוע במעון היום השיקומי של מרכז "עדי ירושלים" השתתפו בכירי משרד הרווחה ונציבות שירות המדינה בראשות נציב השירות פרופ' דניאל הרשקוביץ. המפגש נערך בליווי מנכ"ל מרכז "עדי ירושלים", שלומית גרייבסקי יחד עם מנהלת מעון היום השיקומי, ד"ר לואיזה זוסמן. גרייבסקי התייחסה להשקעה העצומה של המדינה בילדים עם מוגבלות ועמדה על חשיבות ההשקעה כבר בגילים צעירים.  גרייבסקי ציינה לשבח את שיתוף הפעולה הפורה של משרד הרווחה עם עמותת "עדי".

פרופ' הרשקוביץ הודה על הזכות לבקר ולהכיר מקרוב. בספר המבקרים של המרכז כתב פרופ' הרשקוביץ: "אי אפשר להפריז בחשיבותה של עבודה הקודש שאתם עושים. 'כל המציל נפש אחת' וכמה נפשות אתם זוכים להציל, לא רק של הילדים אלא של כל המשפחות."

עמותת עדי מפעילה בירושלים מרכז טיפולי, חינוכי, הכולל מעון יום שיקומי לילדים ופעוטות עם מוגבלות שכלית והתפתחותית.

במהלך הביקור נפגשו פרופ' דניאל הרשקוביץ, ובכירי נציבות שירות המדינה יחד עם בכירי משרד הרווחה, סמנכ"ל ראש מנהל מוגבלויות, גדעון שלום ומנהל שירות ילדים ומתבגרים, עידו נחום, עם דיירי המעון, הצוות והמתנדבים. המבקרים קיבלו סקירה מקיפה על מגוון הפעילויות שמפעיל מעון היום השיקומי של המרכז.