חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

סופרבוס בשיתוף המינהלים הקהילתיים נפגשים עם תושבים  במטרה לשפר את שירות התחבורה בעיר

בשבוע האחרון, התקיים במינהל הקהילתי תלפיות מזרח (תלפ"ז) מפגש משותף בין נציגי סופרבוס לנציגי התושבים, בני הגיל השלישי, משכונות ארמון הנציב וארנונה הצעירה.

למפגש, אותו קידמו עופר תג'ר, מנהל קשרי הקהילה של סופרבוס ויעל גרנביץ', מתכננת אורבנית במנהל קהילתי תלפיות מזרח, הגיעו עשרות תושבים מאותן שכונות. במהלך המפגש התקיים שיח פתוח בין הצדדים, במהלכו העלו התושבים בפני נציגי סופרבוס, נקודות לשדרוג ושיפור השירות וחווית הנסיעה בקווים הפועלים בארמון הנציב וארנונה הצעירה וכן הציגו שאלות ובקשות הקשורות למערך התחבורה הציבורית בעיר, עליהן ענה תג'ר באופן מקצועי ומפורט. 

מפגש משותף במינהל הקהילתי תלפיות מזרח (תלפ"ז) בין נציגי סופרבוס לנציגי התושבים משכונות ארמון הנציב וארנונה הצעירה.
מפגש משותף במינהל הקהילתי תלפיות מזרח (תלפ"ז) בין נציגי סופרבוס לנציגי התושבים משכונות ארמון הנציב וארנונה הצעירה.

 

מנהל קשרי הקהילה של סופרבוס, עופר תג'ר אמר לאחר המפגש: "כחלק מתפיסת השירות של החברה אנו שמחים לקדם שיח פתוח לכלל שכבות האוכלוסייה הנרחבות להם אנו מקנים את שירותינו. החשיבות של שמיעת לקוחותינו, צרכיהם ורצונם אל מול המגבלות האובייקטיביות ומחויבות החברה מקנה הכרה ושותפות אמיתית לדרך".      

עוד נמסר מחברת סופרבוס, כי פעילותה הרחבה בקהילה בירושלים היא "כחלק משדרוג וייעול השירות עבור ציבור הנוסעים בבירה, החברה בשיתוף המינהלים הקהילתיים בעיר, מקיימת סבב מפגשים עם נציגי התושבים בשכונות המרכזיות בהן היא פועלת. מטרת המפגשים עם התושבים הינה ליצור שיח משותף, ישיר ובלתי אמצעי של נציגי החברה עם ציבור הנוסעים, על מנת לשמוע מהם על נושאים הדרושים שיפור בקווי החברה בתחבורה הציבורית ולטפל בהם בצורה יסודית, ייעול וקידום תהליכים משותפים וכן לשקף לתושבים את האתגרים עימם מתמודדים נהגי סופרבוס והחברה במהלך היומיום". 

במהלך השבועות הקרובים צפויים להתקיים מפגשים דומים במינהלים קהילתיים נוספים ברחבי ירושלים. 

סופרבוס נחשבת כיום כמפעילת התחבורה הציבורית הגדולה בירושלים, והיא מפעילה עשרות קווים בפריסה רחבה בירושלים. החברה, היא חלק מקבוצת בליליוס שהוקמה על ידי איש העסקים הירושלמי עזרא בליליוס ז"ל, בשנת 2000 עם פתיחת שוק התחבורה הציבורית בישראל לתחרות. סופרבוס מסיעה למעלה מ-40 מיליון נוסעים בשנה, לרבות, בנסיעות יומיות בקווים עירוניים, בינעירוניים ובהסעות תלמידים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *