בשורה לנוסעי התחבורה הציבורית בירושלים: קו חדש בין שכונת חומת שמואל לאזור גבעת שאול

החל ממחר, יום שישי הקרוב 17.11.23 , יופעל קו חדש, 505 שיחבר את חומת שמואל וגילה לגבעת שאול. קו 505 החדש יתחיל בדרום העיר ויחבר בין שכונת חומת שמואל (הר חומה) וגילה לגבעת שאול, מלחה, המרכז הרפואי שערי צדק ומוקדי מסחר ותעסוקה נוספים. הקו יופעל על ידי חברת סופרבוס.

הקו יקשר בין חומת שמואל, גילה ומלחה דרך בגין ובייט למרכז הרפואי שערי צדק, תחנת הרכבת הקלה ביפה נוף, וא.ת. גבעת שאול. בתוך שכונת חומת שמואל הקו ייסע במסלול קו 75. שינוי נוסף שיתבצע באותו מועד הוא בקו 97 שבין רמת רחל לבניני האומה. הקו ייסע במתכונת  דו-כיוונית עד נקודות הקצה ברמת רחל וסמוך לבניני האומה. תחנת שד' הרצל/גשר המיתרים תשמש להורדה בלבד ולא יתבצע בה איסוף לכיוון רמת רחל. לא יהיו שינויים ביתר התחנות.

 

מנכ"ל משרד התחבורה והבטיחות בדרכים, משה בן זקן: "השירות של הקו החדש הוא בשורה של ממש לנוסעי התחבורה הציבורית בדרום ירושלים. המשה בן זקן. צילום חיים דנינושירות יאפשר הגעה מהירה ליעדים המרכזיים של גבעת שאול, בית החולים שערי צדק בקלות ונוחות. אנו ממשיכים להיות עם יד על הדופק ובוחנים כל העת את צרכי הנוסעים והדרכים לייעול ושיפור השירות".
צילום: דוברות השרה.

 

מנכ"ל סופרבוס, צחי נווה: " אנו שמחים על הוספת הקו חדש ושידרוגו של  קו נוסף קיים, אשר יחברו את השכונות הרחוקות למרכזי התעסוקה, המסחר והפנאי בעיר. סופרבוס תמשיך לפעול ולקדם את מערך התחבורה הציבורית בירושלים, לטובת כלל תושבי העיר והבאים בשעריה".

מידע נוסף באמצעות מוקד משרד התחבורה 8787*

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *