חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

'סמלת' יבואנית מותגי היוקרה ג'יפ, אלפא רומיאו, פיאט והונגצ'י משיקה אולם תצוגה משודרג בירושלים בגודל של ככ-1000 מ"ר.

אולם התצוגה המשודרג של חברת סמלת בירושלים
אולם התצוגה המשודרג של חברת סמלת בירושלים

חברת סמלת , יבואנית מותגי היוקרה ג'יפ, אלפא רומיאו, פיאט והונגצ'י, מרחיבה את פעילותה בירושלים ומשיקה אולם תצוגה מרכזי ומשודרג ברחוב דרך בית לחם 146 בתלפיות בירושלים.

אולם התצוגה המחודש בגודל של כ-1,000 מ"ר ומציע מגוון רכבי פרימיום אשר מיובאים ומשווקים על-ידי סמלת וביניהם : JEEP ,אלפא רומיאו, אבארט, הונגצ'י  ופיאט.

בקדמת האולם הוצב מסך ענק המציג את מגוון הרכבים היוקרתיים

האולם עבר מתיחת פנים ועוצב ברוח החדשנות, היצירתיות והתשוקה לעשייה המלווים את ערכי החברה במטרה להעניק ללקוחות חווית קנייה ייחודית עם גישה נוחה, מהירה  ויעילה לכלל הרכבים, תוך שימוש בטכנולוגיות חדישות ומתקדמות המותקנות בו.
בקדמת אולם התצוגה, הוצב מסך ענק המציג את מגוון הרכבים היוקרתיים של החברה. יצוין, כי מותגי הרכב אותם מחזיקה באולם התצוגה זמינים ונמצאים במלאי. ההשקעה הכוללת בשדרוג אולם התצוגה עומדת על כ-2 מיליון ₪. 

סמלת, היא יבואנית רכבי יוקרה כבר למעלה מ-50 שנה. מעבר למותגי הרכבים שצוינו, החברה מייבאת ומשווקת מותגי על כדוגמת פרארי ומזראטי וכן את מותגי ההובלה של איווקו. לחברה כעשרה אולמות תצוגה ברחבי הארץ.

מנכ"ל סמלת, שי פלדמן: "אולם התצוגה המשודרג מהווה נדבך נוסף בפעילותה הענפה של סמלת בירושלים והסביבה ובביסוסה כחברה המובילה בתחום רכבי היוקרה בעיר. האולם הגדול והחדשני מצעיד את חווית הקנייה של הלקוחות מספר צעדים קדימה ומציע לקהל הירושלמי מגוון רחב ממותגי היוקרה של סמלת".