חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מגדלי הים התיכון ירושלים בפרויקט הקהילתי 'פברואר יוצא מהכלל' לקידום ההשתלבות בקהילה של אנשים עם מוגבלות

'מגדלי הים התיכון ירושלים' בפעילות למען הקהילה בעיר. בשבוע האחרון הצטרפו הדיירים של בית הדיור המוגן למיזם הקהילתי של החברה למתנ"סים 'פברואר יוצא מן הכלל'. המוקדש להעלאת המודעות להשתלבותם  בקהילה של אנשים עם מוגבלות. במהלך החודש הנוכחי, ישתתפו דיירי הבית במגוון פעילויות ייחודיות לקידום המודעות בנושא ובהם הרצאות מקצועיות על השתלבות אנשים עם מוגבלות במרחב הציבורי, היכרות וחשיפה  לסיפורים אישים וסיורים במרכזים המטפלים ופועלים לטובת אוכלוסייה זו. 

אירועי 'פברואר יוצא מן הכלל ' במגדלי הים התיכון ירושלים נפתחו בהרצאה "זה רק נראה בלתי אפשרי" של נעמי סטוצ'ינר, כלת  פרס ישראל למפעל חיים לשנת 2020 ומייסדת "בית איזי שפירא", הפועל לשיפור חייהם של ילדים ובוגרים עם מוגבלויות ושל בני משפחותיהם. לאחר ההרצאה המרגשת התקיים מפגש אישי בין סטוצ'ינר לדיירי הבית. 

בהמשך החודש, יערכו דיירי מגדלי הים התיכון סיור מקיף במרכז הלאומי שלוה , המטפל באנשים עם מוגבלויות ושילובם בחברה, ובנוסף, יתקיימו גם סדרת שיחות אישיות "התמודדות בצל השוני", עם שתיים מעובדות מגדלי הים התיכון ואחת מדיירות הבית, שיספרו את סיפורן האישי עם ההתמודדות עם המוגבלות בתוך המשפחה. 

אירועי 'פברואר יוצא מן הכלל' , נמסר מהנהלת החברה, הינם חלק מעולם הערכים של מגדלי הים התיכון המעניק לדייריו את הבמה המרכזית להוביל יוזמות, לחוות ולגלות עולמות תוכן מגוונים ומעניינים גם בגיל 70 +.  ערכים אלו, מלווים את הפעילות והשגרה של דיירי מגדלי הים התיכון בבית מהווים תפיסת חיים יצירתית ופורצת דרך, המעניקה הגדרה עכשווית לעולם 'המבוגרים' התואמת לעת הנוכחית.

מנכ"לית מגדלי הים התיכון ירושלים, טלי בר (ראשונה מימין) ונעמי סטוצ'ינר, מייסדת "בית איזי שפירא" ( השלישית מימין) עם דיירי מגדלי הים התיכון ירושלים.

מנכ"לית מגדלי הים התיכון ירושלים, טלי בר: "אירועי 'פברואר יוצא מן הכלל' מהווים עבור כולנו זכות שהיא גם חובה לפעול למען אנשים עם מוגבלות ולהעלות את המודעות לשילובים בתוך הקהילה. פעילויות חשובות אלו הינן נדבך נוסף במעורבות הקהילתית הרבה של דיירי מגדלי הים התיכון בירושלים וחלק מהיוזמות והמובילות החברתית שלהם במגוון הרחב של הפעילויות היומיומית אצלנו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *