חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

פול אנקה לראשונה בירושלים יקיים הופעה בבריכת הסולטן ב-19.7 בבריכת הסולטן

פול אנקה . יגיע לראשונה לבריכת הסולטן צילום -Mark
פול אנקה . יגיע לראשונה לבריכת הסולטן צילום -Mark

שוקי וייס וכרמי וורטמן מציגים: PAUL ANKA מגיע לירושלים ב 19.7.22 בריכת הסולטן, ירושלים.  יקיר הקהל הישראלי מזה שבעה עשורים מוסיף הופעה נוספת בישראל לאור הביקוש. מקיסריה הוא יעלה לבריכת הסולטן בירושלים.

פול אנקה, הרומנטיקן שפס הקול שלו הינו התרפקות נוסטלגית של רגעים בזמן. ההכרה הבינלאומית כאייקון תרבותי, באה עם כתיבת למעלה מ- 500 שירים וביניהם “Put Your Head On My Shoulder״ ו- “My Way”, יחד עם מכירות של למעלה מ- 90 מיליון עותקים של אלבומיו – אנקה נוגע בלבבות מאזיניו עם קולו ושיריו הבלתי נשכחים.

פול אנקה אמר לרגל הגעתו לישראל: 

Paul Anka: “I’m very excited to be coming back to Israel, and for the first time I’ll be playing two such iconic venues – the Ancient Roman Theatre at Cesarea, and the magnificent Sultan’s Pool in Jerusalem.  I can’t wait to see you all there."

פול אנקה: ״אני כל כך מתרגש לשוב לישראל, ולהופיע בפעם הראשונה בשני אתרים אייקוניים – התיאטרון הרומי העתיק בקיסריה, ובריכת הסולטן בירושלים.  מחכה בקוצר רוח לראות את כולכם בהופעות.״

ראש העיר ירושלים, משה ליאון: ״אנו שמחים לארח בפעם הראשונה בירושלים את פול אנקה, מגדולי הזמרים של העשורים האחרונים. אנו נמשיך להביא לעיר את מיטב האומנים וההופעות הבינלאומיות כחלק מביסוסה של ירושלים כבירת התרבות של ישראל." 

המכירה נפתחת עכשיו, כרטיסים החל מ- 199 ₪  (עד גמר המלאי). קישור לרכישת כרטיסים