חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

פסטיבל בירת הנוער ירושלים 2024 יוצא לדרך 15.7-31.8.24 סינמה סיטי ירושלים

עיריית ירושלים, באמצעות המחלקה לנוער- אגף חברה ובהפקת החברה העירונית 'אריאל' תקיים זו השנה השלישית את פסטיבל בירת הנוער ירושלים 2024 , הכולל הופעות, אירועים ופעילויות אטרקטיביות לבני הנוער הירושלמיים החל מה-15.7.24 ועד ל-31.8.24 סיום החופש הגדול, בסינמה סיטי ירושלים.

במסגרת הפסטיבל יתקיימו הופעות של מיטב הזמרים והסטנדאפיסטים, שנבחרו על ידי בני הנוער בירושלים. בין האומנים שיופיעו השנה בבירת הנוער: ששון שאולוב במופע הפתיחה של הפסטיבל, גיא עמיר וחנן סביון עם שיחה מרתקת וצפייה בסרט חדש בבימויים, אמירם טובים, קווין רובין, ליאל אלי , אינדה גיים ומופע סיום של אבי אבורומי ונס וסטילה.
הפסטיבל יכלול מפגש עם משפיענים ויוצרי תוכן, מסיבת אוזניות, לילה לבן, ערב בהפתעה, הרצאות מרתקות, סרטים ב-10 ₪, מגרש כדורסל על הגג, מתחם פאן זון ועוד.
הכניסה לפסטיבל היא לגילאי 13-18 והעלות לכל אירוע נעה בין 25-60 ₪ עם הטבה למחזיקי כרטיס 'ירושלמי'. רכישת הכרטיסים מתבצעת דרך אתר עיריית ירושלים.
לאורך החודשים יולי ואוגוסט יפעל גם מתחם נוער מרכזי וייחודי לנוער בסינמה סיטי, למפגשים ולפעילויות, מוסיקה וזמן של יחד. כמו כן, יינתנו הטבות למסעדות, לבתי הקפה, לסרטים וכל מה שבני נוער צריכים כדי לפגוש חברים ולהתאוורר בימי הקיץ החמים.
פסטיבל בירת הנוער הינו חלק מעשרות אירועים, הופעות, מסיבות, תוכניות ופעילויות מגוונות שעיריית ירושלים יוזמת לבני הנוער בעיר לאורך כל השנה ובפרט בעונת הקיץ. 

נס וסטילה. צילום : ניר אמיתי
נס וסטילה. צילום : ניר אמיתי

לוח ההופעות של בירת הנוער ירושלים 2024 :
15/7 – ששון שאולוב
18/7 – מסיבת אוזניות
22/7 – אמירם טובים
24/7- ליאל אלי
28/7 – אינדה גיים
31/7 – קווין רובין
15/8 – קופה ראשית
20/8 – סרט חתולה – צפיה + כיתת אמן
30/8 – אבי אבורומי ונס וסטילה

https://jlm-il.com/noar-benefits

ששון שאולוב. קרדיט צילום : שי שושן גואטה
ששון שאולוב. קרדיט צילום : שי שושן גואטה

 

ראש העיר ירושלים, משה ליאון: ״ירושלים, בירת התרבות, תעניק לנוער הירושלמי, קיץ גדוש באירועים, מופעים ופעילויות עם מיטב האומנים הישראלים, שנבחרו על ידי דור העתיד שלנו. פסטיבל 'בירת הנוער' הוא אחד מתוך מגוון אירועי תרבות מרהיבים וייחודיים שיבלטו בעיר לאורך חודשי הקיץ, בני הנוער שלנו וכל בית ישראל מוזמנים להגיע וליהנות מאווירה שרק ירושלים יודעת להציע."