חיפוש
Close this search box.

פסטיבל הבירה 2023 ירושלים: יותר מ-100 סוגי בירה, אמנים, מסיבת DJ, ופודטראקס עם אוכל רחוב

פסטיבל הבירה 2023 ירושלים עם יותר מ-100 סוגי בירה כשרות מרחבי העולם, מיטב אמני ישראל, מסיבת DJ, ופודטראקס עם מגוון מנות של אוכל רחוב משובח

״פסטיבל הבירה ירושלים״ יתקיים ב״גן העצמאות״ והוא נחשב כפסטיבל הגדול בתחום והיחיד מסוגו בישראל. השנה מצפים למבלים מגוון עצום של מותגי בירה גדולים ובינלאומיים לצד מבשלות בוטיק מקומיות. בפסטיבל , על פי המארגנים, "מצפה להם הזדמנות ייחודית  משורה ארוכה של בירות משובחות שיצננו אתכם בקיץ הלוהט, לצד אמנים בולטים, אוכל רחוב משובח ובאוויר צלול, תחת כיפת השמיים והאוויר של ירושלים. המבקרים שיפקדו את הפסטיבל ייהנו ממספר גדול של ברים שיוקמו במתחם ויגישו מעל ל-100 טעמים מיוחדים של בירות מרחבי הארץ והעולם כולו. כל הבירות שיוגשו בפסטיבל כשרות".

שולי רנד- צילום תמר חנן
שולי רנד- צילום תמר חנן

השנה, יתקיים הפסטיבל בתאריכים 30 ו-31 באוגוסט, וכיאה לאירוע המהווה עוגן משמעותי באירועי הקיץ המתקיימים בירושלים, יהנו המבלים גם מהופעות חיות של אמנים ישראלים מובילים, בערב הראשון (רביעי, 30.08) יופיעו על במת ההופעות נינט טייב, דודו טסה ולהקת מרסדס בנד, בערב השני של הפסטיבל (חמישי, 31.08) יופיעו האמנים הבאים: שולי רנד, מארינה מקסימיליאן ורד בנד. בנוסף, בצמד הערבים תתקיים מסיבה, כשעל המוסיקה ינצח DJ SHAMAN SHAMAN.

Mercedes Band 2022 צילום שי פרנקו
Mercedes Band 2022 צילום שי פרנקו
פסטיבל הבירה

לרשות המבלים בפסטיבל עשרה דוכני ענק של אוכל רחוב שיכללו מגוון סוגי המבורגר, טורטיות, נקניקיות, פיש אנד צ׳יפס, פרנה אנטריקוט וצ׳ורוס. 
"תתכוננו לצמד ערבים עם הרבה ליטרים של בירה קרה ומיוחדת, הופעות שוות ואוכל רחוב טעים. כל הבשרים בכשרות גבוהה". 

כתובת: גן העצמאות ירושלים
פתיחת שערים: 18:00
האוכל כשר 
מחיר כרטיס כניסה: 89 ש״ח
כרטיס כניסה דרך כרטיס ירושלמי: 79 ש״ח

קישור למידע נוסף ולרכישת כרטיסים: https://beer.tickchak.co.il/beer_jlm