חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

פסטיבל הפתיחה של מתחם העיצוב D CITY בטעם של חו"ל יתקיים במשך שלושה ימים רצופים מה -9 עד ה-11 לאוגוסט

מתחם העיצוב DCITY צילום אילנית תורגמן פרי מנדלבוים
מתחם העיצוב DCITY צילום אילנית תורגמן פרי מנדלבוים

מתחם העיצוב והבילוי החדש  D CITY בפארק ישראל מעלה אדומים, פותח את שעריו עם פסטיבל ענק לציבור הרחב. בתכנית: 150 אומנים ביום, מיצגים, תאטרון רחוב, זיקוקי דינור, והפעלות לכל המשפחה – כל זה קורה ליד ירושלים באחד המקומות היפים והמיוחדים בארץ.

פסטיבל הפתיחה של  D CITY,  צפוי להיות אחד האירועים המדוברים העונה. הפסטיבל יתקיים במשך שלושה ימים רצופים מה-9-11 לאוגוסט ובדיוק כמו המתחם עצמו – גם פסטיבל הפתיחה מביא טעם של חו"ל.

עם שיא ישראלי של 150 אומנים ביום, משתתפי הפסטיבל יוכלו ליהנות גם מתכנית אמנותית עשירה לכל המשפחה וגם מבילוי במקום שלא נראה כמותו עד היום בישראל. מתחם  D CITY משתרע על שטח של כ- 100,000 מ”ר של רחובות מעוצבים בניחוח של חו"ל, חנויות לריהוט ועיצוב הבית וגם מתחם יפהפה, הפיאצ'ה, הבנוי בהשראת מלון ונציה המפורסם בלאס וגאס.

מתחם העיצוב DCITY צילום אילנית תורגמן פרי מנדלבוים (2)_640x426
150 אומנים ביום, משתתפי הפסטיבל יוכלו ליהנות גם מתכנית אמנותית עשירה לכל המשפחה

אירועי הפסטיבל יפתחו בשעה 15:00 ויכללו מיצגים אומנותיים, מופעי להטוטנות, מופעי פלאש מוב, הרכבים מוזיקליים ייחודיים, תיאטרון רחוב מלווה בתפאורות ותלבושות מרהיבות, תהלוכת אופנה ייחודית ומרהיבה ועוד. בסך הכל, כ-250 אומנים שונים ייקחו חלק בתכנית האומנותית.

במשך כל ימות הקיץ וגם בימי הפסטיבל יפעל קו אוטובוס חינם מירושלים למתחם  D CITY. מ-09:30 עד 13:00 ומ-15:00 עד 22:00 ייצאו בכל 20 דקות הסעות מהתחנות בנייני האומה, כביש 9- צומת רמות והגבעה הצרפתית ובימי שישי ב-09:30 עד 14:00הנסיעה האחרונה מהמתחם לירושלים תצא בשעה 22:00

הדמיית דיזיין סיטי מישור אדומים של קס גרופ (11) - אדריכל שלמה גרטנ
הדמיית דיזיין סיטי מישור אדומים של קס גרופ - אדריכל שלמה גרטנר