חיפוש
Close this search box.

קניון הדר מתגייס לרגל יום הסרטן הבינלאומי: מתחם תרומות שיער לחולי סרטן בשיתוף עמותת זיכרון מנחם

קניון הדר ירושלים צילום שי וילץ
קניון הדר ירושלים צילום שי וילץ

לרגל יום הסרטן הבינלאומי הנערך מידי שנה ב 4 לפברואר, מתגייס קניון הדר בירושלים למען חולי/ות סרטן בישראל ומקים ליום אחד מתחם תרומות שיער, בשיתוף עמותת זיכרון מנחם, הספרית אתי יוסף ומספרת הקניון בבעלותו של הספר יוסי לוי. 

המתחם יהיה פתוח לקהל הרחב ביום חמישי 3.2 ויפעל בין השעות 14:00-18:00 בקומה הראשונה של הקניון. במהלך היום הקניון יקושט וימותג בסרטים סגולים כאות הזדהות עם חולי הסרטן, ויזמין את המבקרים לקחת חלק חשוב ולתרום שיער. 

כל מי שיתרום את שיערו (אורך של 30 ס"מ צמה לפחות), ייהנה מתספורת של מעצבי השיער המובילים יוסי לוי ואתי יוסף. בנוסף התורמים ייהנו משלל מתנות מפנקות ממותגי הקניון. בין המתנות, ערכת בייביליס מהודרת, מארזי ביוטי, שרשראות גולדפילד, שוברי קניה ועוד.

 

לדברי לירון אלקיים, מנכ"לית קניון הדר ירושלים: "כחלק מהאג'נדה חברתית של הקניון, החלטנו השנה להירתם למען  יום המודעות לסרטן ולקחת חלק פעיל באמצעות הנעה לפעולה. מידי יום מגיעים לקניון הדר בירושלים כ 20 אלף מבקרים   אשר המטרה היא ליצור עימם  מעורבות חברתית ותרומה אמיתית לחברה בישראל. עוד אמרה אלקיים: "אנו מברכים מיזמים  למען הקהילה  ומזמינים את תושבי ירושלים וכלל הציבור להגיע ולתרום שיער (צמה) באורך של לפחות 30 ס"מ וליצור את הפאה הבאה לעוד ילדים נשים וגברים המתמודדים עם מחלת הסרטן".

לפרטים נוספים על המתחם תרומות שיער:

עמותת זכרון מנחם- 02-6400800 שלוחה 4

מחלקת שיווק קניון הדר- 02-9666967