פתרון לגובה: חניון קרוסלות חדש הוקם בבית החולים הדסה הר הצופים

בית החולים הדסה הר הצופים החל להפעיל לאחרונה חניון אוטומטי מתקדם, המציע למבקרי בית החולים חניה בשיטה נוחה ויעילה ומגדיל משמעותית את מספר החניות בקמפוס. "מדובר בחניון מסוג "קרוסלה" המבוסס על מערכת טכנולוגית מוכחת המופעלת מזה כמה שנים במדינות רבות בעולם ואף במספר מוקדים בירושלים", נמסר מבית החולים.

המתקן, שכמותו פועל במרכז העיר ירושלים ברחוב מסילת ישרים, פועל בצורה מכנית, כמעין "גלגל ענק" עבור המכוניות, הוצב על ידי  חברת סמארט פארקינג ישראל. הקרוסלה כוללת 130 מקומות חניה חדשים, והיא חוסכת מקום רב לטובת הציבור. מהדסה מעדכנים כי ייתכן והיוזמה תורחב לבית החולים הדסה עין כרם.

 

חניון קרוסלה בהדסה הר הצופים
חניון קרוסלה בהדסה הר הצופים

ההפעלה, כך ניכר בשטח ומעדויות נהגים  אשר התנסו בחנייה בהר הצופים, היא פשוטה ביותר. "הנהג מגיע עם רכבו אל המתקן ומשאיר אותו בעמדת הכניסה, ובכך מסתיים החלק שלו. המערכת קולטת את הרכב ומעלה אותו לחניה מסודרת ומאורגנת בגובה, מבלי שהוא צריך לתור אחר מקומות חנייה פנויים". הנהג מקבל כרטיס חניה המזהה את רכבו, באופן אוטומטי ועם צאתו מהחניון הוא משתמש בכרטיס כדי לקבל בחזרה את הרכב.

 

חניון קרוסלה בהדסה הר הצופים
חניון קרוסלה בהדסה הר הצופים עם 130 מקומות חניה

השימוש בטכנולוגיות חכמות ומתקדמות, כך מוסרים בהדסה, הוא אשר מתווה את כלל הפעילות במרכז הרפואי, בטיפולים מתקדמים, בחדרי הניתוח, במרפאות ובמכונים, וכעת גם בחניון.