חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

תנועת 'אימהות למען ישראל', בראשות ד"ר רות קבסה אברמזון, מצטרפת לרשימתה של חגית משה

תנועת 'אימהות למען ישראל', בראשות ד"ר רות קבסה אברמזון, מצטרפת לרשימתה של חגית משה: "אביא קול ציוני-מסורתי, ואת קולן של מאות אלפי אימהות להישמע על שולחן מועצת העיר".

תנועת 'אימהות למען ישראל' החליטה להצטרף לסגנית ראש העיר ירושלים חגית משה ותשלב את יו"ר התנועה, ד"ר רות קבסה – אברמזון כמועמדת ברשימתה של חגית משה.

ד"ר רות קבסה. קרדיט צילום: מאיר אליפור
קבסה, בתמונה מימין, (45), ד"ר לניהול, יזמת חברתית, פובליציסטית ובוגרת תכנית המנהיגות של קרן מנדל. היא מהדמויות המסורתיות המובילות בישראל, ייסדה את מיזם שבת UNPLUGED שפעל לקידום המרחב המשפחתי והקהילתי בשבתות ועסקה בפעילות ציבורית ובהכשרת בכירים בשרות המדינה. קרדיט צילום: מאיר אליפור

סגנית ראש העיר חגית משה ויו"ר רשימת הציונות הדתית בירושלים: "מברכת על הצטרפותה של רות, אישה חרוצה ופיקחית שבידיה קבלות רבות בכל הקשור לקירוב יהדות מכילה, חינוך וקידום מעמד האישה. שולחן המועצה משווע לדמות נשית-מקצועית חזקה כמו רות שתדע להביא איכויות חדשות להנהגה הירושלמית ולקדם את מעמדן של כלל הנשים בירושלים".

ד"ר רות קבסה אברמזון: "ירושלים עיר הנצח של עם ישראל, צריכה להיות נגישה לכל יהודי ולממש את ייעודה כמגדלור רוחני לכלל האנושות. כאמא ירושלמית, שרוצה להבטיח את עתיד ילדיי וילדינו כולנו בארץ ישראל ובעיר הנצח ירושלים, אחזק ערכים לאומיים וציוניים, ברוח מסורתית של חיבור ואחווה. אביא את קולן של כלל הנשים ואת האינסטינקט האימהי אל כיכר ספרא. ביחד נבנה עיר שנעים יותר לחיות בה, ומשפיעה טוב על ישראל ועל העולם.
אני מודה לחגית משה, סגנית ראש העיר ומשרתת ציבור באמונה של כלל הקהילות הירושלמיות, ומקווה לחזק אותה".