חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

רשת "קוק אנד בייק" ( Cook & Bake) פותחת סניף דגל בקניון הדר בירושלים

בסניף החדש הממוקם בקומת הכניסה של הקניון בגודל של 100 מ"ר מגוון רחב ועשיר של מותגים בינלאומיים מובילים בתחום האפייה והבישול לבית. הסניף יפתח בהשקעה של  500 אלף ₪

רשת המולטי ברנד "קוק אנד בייק" (Cook & Bake), המתמחה בתחום הבישול והאפייה, פותחת סניף דגל בקניון הדר בירושלים, בהשקעה הנאמדת על חצי מיליון ₪. הסניף החדש ממוקם בקומת הכניסה של הקניון ומשתרע על שטח של 100 מ"ר, ממוקם בקומת הכניסה של הקניון, ומציע מגוון רחב ועשיר של מותגים בינלאומיים מובילים ואיכותיים בתחום האפייה והבישול לבית. 

לירון אלקיים
לירון אלקיים

מנכ"לית קניון הדר, לירון אלקיים: "המטרה היא להמשיך ולהרחיב את תמהיל החנויות עם מבחר ומגוון של מותגים מובילים מקומיים ובינלאומיים. כמו כן נמשיך לפתוח חנויות דגל חווייתיות בקטגוריות שונות וזאת כחלק מאסטרטגיית הקניון, על מנת להעשיר את חווית הקניות והבילוי של קהל לקוחותינו".

מנהלת השיווק של רשת cook and bake, מיטל נחום: "כחלק מתהליך ההתרחבות של הרשת הצבנו לנו כמטרה להנגיש את הסניפים שלנו לקהל הרחב, להוות פתרון לחובבי הבישול והאפייה. ירושלים היא עיר שחובה להיות בה כרשת ואנו שמחים על הכניסה לקניון הדר ירושלים. רשת Cook and Bake מונה 9 סניפים ברחבי הארץ הרשת מספקת את הטרנדים החמים ביותר בענף שהלך וגדל ומאפשר לכל אחד מאיתנו להפוך לשף ביתי. החנות הראשונה נפתחה בשנת 1984 בדיזנגוף סנטר שבמהרה הפכה לחנות המובילה לכלי בישול ואפייה. מאז העסק גדל בהתמדה וכיום החנויות מציעות מותגי בישול ואפייה בינלאומיים וחווית לקוח אחרת עם צוות מקצועי המציע ידע, מיומנות ושירות".