חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

שחקניות חדשות בקבוצת הנשים של הפועל לב ירושלים

אליסה בארון, שחקנית נבחרת ישראל ואלופת ישראל בשנתיים האחרונות, חתמה בהפועל לב ירושלים, העולה החדשה לליגת העל.
הפועל לב ירושלים, הודיעה ביום שישי על החתמתה בליגת העל  של אליסה בארון, השחקנית הישראלית המובילה בליגת העל. אליסה בארון בת ה30, הובילה בעונת 21/22 את אליצור רמלה לאליפות המדינה ונבחרה לשחקנית המצטיינת של סדרת הגמר, הצטרפה לסגל נבחרת ישראל בעונה האחרונה והפכה לשחקנית המובילה בסגל. בימים אלה משחקת אליסה עם נבחרת ישראל 3×3 במטרה להעפיל למשחקים האולימפיים.
"החתמה של שחקנית בסדר גודל כמו אליסה בארון בהפועל לב ירושלים בהחלט מבהיר כי פני הפועל לב ירושלים העונה הזו להגיע להישגים בליגת העל."
זו ההחתמה השניה של הפועל לב ירושלים לאחר שהחתימה בקבוצה את שיר תירוש, בת ה24, ה – MVP, שחקנית העונה ודאבלסטית הליגה הלאומית בשלושת השנים האחרונות.

שחקניות חדשות בקבוצת הנשים של הפועל לב ירושלים
אליסה בארון, שחקנית נבחרת ישראל ואלופת ישראל בשנתיים האחרונות, חתמה הבוקר בהפועל לב ירושלים, העולה החדשה לליגת העל. צילום: עודד קרני, איגוד הכדורסל הישראל

יו"ר קבוצת הפועל לב ירושלים, נטע אבוגוב אמרה "אני שמחה וגאה על הצטרפותה של אליסה בארון לשורות המועדון. אין לי ספק ששחקנית מובילה ומנוסה כמו אליסה לא רק תוביל את ירושלים להישגים, אלא גם תהווה דוגמא לשחקניות הצעירות שלנו. בשביל הפועל לב ירושלים ההעפלה לליגת העל היא לגמרי רק תחילת הדרך".
אליסה בארון מסרה: " אני מאוד מתרגשת להצטרף להפועל לב ירושלים בעונה הקרובה. מה שנבנה במועדון עד כה פשוט מדהים ואני מצפה בהתרגשות לקחת חלק. מוכנה להשיג דברים גדולים על המגרש ומחוצה לו".

שחקניות חדשות בקבוצת הנשים של הפועל לב ירושלים
נור כיוף חתמה הבוקר בהפועל לב ירושלים בליגת העל הפועל לב ירושלים. צילום: לילך וייס- איגוד הכדורסל הישראלי

נור כיוף חתמה הבוקר בהפועל לב ירושלים בליגת העל הפועל לב ירושלים.
נור (22, 1.70) אלופת ליגת העל והלאומית מהעונה שעברה הייתה חלק משמעותי בהעפלת הקבוצה הבוגרת לליגת העל ובזכייה בגביע האיגוד. בימים אלה נור משחקת עם נבחרת ישראל 3×3.
כיוף מעוספיה במקור הצטרפה ללב ירושלים כבר בסיום העונה שעברה. לנור זו תהיה העונה השלישית בליגת העל אחרי עונה מוצלחת באליצור רמלה שהסתיימה כאמור באליפות. נור עשתה היסטוריה השנה כשבפברואר שיחקה בניצחון נבחרת ישראל על שבדיה והפכה לדרוזית הראשונה ששיחקה אי פעם בנבחרות ישראל.
נור כיוף ציינה: " אני נרגשת ומחכה להתחיל את העונה. נבנה במועדון משהו שונה וטוב, חוויתי את זה עם הקבוצה בפלייאוף הליגה הלאומית. עכשיו, אחרי שהעפלנו יחד לליגת העל, מחכה להביא רוח חדשה גם שם. זה המשך טבעי בשבילי. נשאף לעשות את המיטב ולהשיג תארים. יאללה הפועל לב ירושלים".
הפועל לב ירושלים הינו מועדון כדורסל הנשים הגדול ביותר באזור ירושלים, והוא גם המועדון היחידי בארץ שיש לו קבוצת נשים בליגת על, מחלקה צעירה והישגית בליגות הבכירות לנערות, ואקדמיה לכדורסל נערות שפועל בחוות הנוער הציוני בירושלים.
המועדון קם במטרה לתת לנשים באשר הן, ללא הבדלי דת או שיוך כזה או אחר, לחוות העצמה ולאתגר נשים למצוינות באמצעות ספורט. כל אישה יכולה למצוא עצמה בהפועל לב ירושלים ולהתחיל את מעגל החיים – להעביר את הערכים של המועדון לעוד נשים".