חיפוש
Close this search box.

מרתון ניו יורק 2023 – נבחרת עמותת שלוה קיימה אימון קבוצתי בספורטק ועמק הארזים וצבעה את השבילים בטורקיז

נבחרת 'שלוה סקוני' למרתון ניו יורק, המונה 120 רצות ורצים, הגיעה לירושלים מקום משכנו של ארגון שלוה, לצבוע את עמק הארזים בטורקיז. מדובר בנבחרת הראשונה והיחידה שיוצאת מישראל לאחד המרתונים היוקרתי ביותר בעולם- מרתון ניו יורק.

כחלק מההכנות הקדחתניות של חברי הנבחרת הכוללים ארבעה אימוני ריצה בשבוע בשילוב עם אימוני כח ולרוב גם שחייה ו/או אופניים, ישנם מפגשי ריצה משותפים שהופכים את הרצים לנבחרת שמטרתה אחת – לסיים את מרתון ניו יורק בהצלחה למען ילדי שלוה.

ביום שישי האחרון התקיים מפגש נבחרת בירושלים, ואל מקום ההתכנסות בספורטק בסביבות 4:30 בבוקר הגיעו עשרות חברות וחברי נבחרת שרצו יחד לא פחות מ-30 קילומטר (כשלושת רבעי מרתון!)

שלוה
בשישי האחרון התקיים מפגש הנבחרת בירושלים ואל מקום ההתכנסות בספורטק הגיעו עשרות חברות וחברי נבחרת שרצו יחד לא פחות מ-30 קילומטר
בין נותני החסויות: פיניש, סקוני כחסות הראשית, בנק יהב, תנובה GO, ריינד אופטיקס, קרן גוש עציון לפיתוח, נדב דמרי תיירות ומייפל פיננסים וחברתאיסתא ספורט הנציגה הבלעדית של מרתון ניו יורק. צילום אור גפן.
בין נותני החסויות: פיניש, סקוני כחסות הראשית, בנק יהב, תנובה GO, ריינד אופטיקס, קרן גוש עציון לפיתוח, נדב דמרי תיירות ומייפל פיננסים וחברתאיסתא ספורט הנציגה הבלעדית של מרתון ניו יורק. צילום אור גפן.

התוצאה המרהיבה של נחיל טורקיז, צבע החולצה של הנבחרת בשבילי עמק הארזים לא פוספסה, וכל מי שרץ או רכב באזור נעצר לשאול ולהבין מה קורה.

את הנבחרת המונה כאמור 120 חברות וחברים יוביל סער בוכבינדר, רץ על הרצף האוטיסטי אלוף הספיישל אולימפיקס במקצי 5,000 ו-10,000 מטר ורצים בה גם המעצב ואיש הטלוויזיה מושיק גלאמין, מגישת מהדורת חדשות 13 הילה קורח, מנכ"ל רקיט הייג'ין עמוס פם, משנה למנכ"ל בנק יהב אסף גיל, אושיית הרשת צח סימון ועוד.

אחרי שגמעו 30 ק"מ, התפנקו חברי הנבחרת בפריסה מפנקת וכן משי אישי לכל חבר נבחרת מתנת נותנת החסות 'פיניש'. חוץ מפיניש, בין נותני החסויות ניתן למצוא את סקוני כחסות הראשית, בנק יהב, תנובה GO, ריינד אופטיקס, קרן גוש עציון לפיתוח, נדב דמרי תיירות ומייפל פיננסים. את הליווי התעופתי, התיירותי והלוגיסטי לנבחרת מעניקה איסתא ספורט הנציגה הבלעדית של מרתון ניו יורק בישראל.

שלוה
"בשלוה מאמינים שלכל אדם, בכל גיל, מגיעה ההזדמנות לממש את הפוטנציאל הטמון בו", צילום אור גפן

בשנה שעברה נעשתה היסטוריה והנבחרת הורכבה מ-65 רצות ורצים חובבנים אשר רצו את מקצה המרתון המלא (42.2 ק"מ) עבור ילדי שלוה, וכל אחד מהם גייס תרומות עבור הילדים ומשפחותיהם. השנה, המספר כמעט הוכפל ו-120 רצות ורצים מכל רחבי ישראל, מכלל המגזרים, הגילאים והמקצועות מרכיבים את הנבחרת וישתתפו במרתון ניו יורק, וזאת כדי שילדי ומשפחות שלוה יוכלו לכבוש את המרתונים האישיים שלהם על בסיס יומי. כי בשלוה מאמינים שלכל אדם, בכל גיל, מגיעה ההזדמנות לממש את הפוטנציאל הטמון בו.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *