חיפוש
Close this search box.

שני עסקים חדשים בקניון רמות ירושלים: 'חומוס אליהו' ובית האופנה 'מילא' נפתחו בקומה שלישית בקניון רמות

חדשות ירושלים JNEWS-קניון רמות בירושלים
קניון רמות ירושלים , הקניון השני בגודלו בעיר

שני העסקים, המשתייכים לרשתות, ממוקמים בקומה השלישית בקניון רמות: חומוס אליהו, בבעלותם של אשר בן לולו וניר כהן ובית האופנה 'מילא' לנשים ולצעירות.

קניון רמות ירושלים , הקניון השני בגודלו בעיר מצרף עסקים חדשים. בשבועות האחרונים נפתחו בקניון רמות,  'חומוס אליהו' ובית האופנה 'מילא' , המצטרפים לתמהיל החנויות.

'חומוס אליהו' , רשת החומוס הגיעה גם לשכונת רמות ולצפון העיר. המסעדה בבעלותם של אשר בן לולו וניר כהן, ממוקמת בקומה השלישית ובגודל של    כ-45 מ"ר. המסעדה מציעה לקהל הרחב כעשרה סוגי חומוס עם תוספות, ללא מנות בשריות. כלל המנות למעט הפיתות הן ללא גלוטן, כאשר קיימת גם האפשרות לפיתות ללא גלוטן. 'חומוס אליהו' מהווה מרכיב נוסף במגוון העשיר של המסעדות ובתי קפה הנמצאים בקניון.

בית האופנה 'מילא' לנשים ולצעירות נפתח לאחרונה גם כן בקומה השלישית בקניון. הרשת המונה שישה סניפים ברחבי ארץ מציעה מבחר איכותי וייחודי של שמלות ,חצאיות, סרפנים, פי'גמות וכותנות.

"קניון רמות מציע לתושבי ירושלים והסביבה חוויית קנייה ייחודית עם מגוון רשתות גדולות ומותגים מובילים ארציים וירושלמיים בתחומים שונים כדוגמת אופנה וביגוד, נעלים, משקפים ,רפואה, בתי קפה ומסעדות ועוד וכן חנייה בחינם. מיקומו של הקניון וקרבתו לצירי התנועה הראשיים בירושלים מאפשרים הגעה נוחה ומהירה אליו מכל רחבי העיר", נמסר קניון רמות. 

יאיר ריבלין - מנכ
מנכ"ל קניון רמות ירושלים, יאיר ריבלין.

יאיר ריבלין, מנכ"ל קניון רמות ירושלים: " בשנים האחרונות, קניון רמות ירושלים ביסס את מעמדו כאחד הקניונים המצליחים והפופולאריים בירושלים, המושך אליו אלפי מבקרים מדי יום. אנו ממשיכים לחדש ולפעול כל העת לטובת קהל לקוחותינו ולהבטיח לכולם חווית קנייה אחרת. אנו מברכים את השוכרים החדשים על הצטרפותם לקניון רמות ומאחלים להם הצלחה רבה."