חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

תוספת שעות לימוד במערכת החינוך הירושלמית תאפשר פיצול כיתות מרובות תלמידים

עיריית ירושלים ומשרד החינוך סיכמו על תוספת שעות לימוד עבור מערכת החינוך העירונית, במטרה לאפשר פיצול כיתות מרובות תלמידים ולמידה בכיתות קטנות יותר.

על פי הסיכום הגדלת שעות הלימוד תבוצע בבתי הספר בעיר בהם קיימות כיתות הנושקות לסף הקריטריון לפתיחת כיתה נוספת (מתחת ל-40 תלמידים).

ראש העיר ויו"ר ארגון ההורים קיימו דיאלוג עם הנהלת משרד החינוך בראשות מ"מ מנכ"ל המשרד, בדגש לייחודיותה של מערכת החינוך הירושלמית, המציעה מגוון תוכניות לימודיות רב, תוך תשומת לב ליחס אישי וקשב לתלמידים.

משרד החינוך נענה לפניית ראש העיר, וארגון ההורים ואישר תוספת שעות משמעותית עבור כל בית ספר, במטרה לאפשר למנהלי בית הספר את הגמישות הניהולית בפיצול הכיתות ברוב שעות הלימוד ובכך, לאפשר למידה אישית ומשמעותית יותר עבור כל תלמיד. 

ראש העיר ירושלים, משה ליאון: "מתוספת השעות שאושרה יהנו תלמידי בתי הספר מכיתות קטנות יותר ברוב שעות הלימודים ומיחס אישי יותר, ומלימודים בסביבה מרווחת ונעימה.
הערכה רבה למשרד החינוך על הקשב וההבנה לצרכי התלמידים בעיר. נמשיך להשקיע, לטפח, לתמוך, ולפעול לטובת קידומם ושיפור תנאיהם של תלמידי העיר״.

יו"ר ארגון ההורים, אריק קפלן: "ארגון ההורים, בשיתוף עיריית ירושלים, ממשיך במאמצים להקטנת כיתות הלימוד, במטרה לאפשר לכל תלמיד את התנאים המיטביים ביותר ללמידה. אני קורא למשרד החינוך להוריד את התקן לפתיתת כיתה, כך ששנה הבאה יזכה כל תלמיד בישראל ללמוד בכיתה מרווחת וראויה."

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *