חיפוש
Close this search box.

תושבי חוץ מתעניינים ברכישת דירות בשכונת קריית היובל בירושלים

"בשבועות האחרונים, אנו רואים ביקושים הולכים וגדלים לדירות בירושלים. מתעניינים רבים מכל רחבי העולם, בעיקר ארה"ב ואירופה, מתחילים לדבר על אפשרות ממשית לביצוע עלייה ועל רצון לרכוש דירות ובתים בישראל, בין אם זה עבורם באופן אישי או להשקעה כאשר העדיפות היא לדירות עם ממ"ד ובירושלים" אומר מורן בר-שי סמנכ"ל מכירות משגב שיווק מתחמי מגורים המשווקת את פרויקט אשטרום קריית היובל. מורן מוסיף "רבים טוענים שכעת זה זמן טוב להשקיע ולרכוש דירות שכן הביקושים לדירות חדשות צפויים לעלות בשל המצב. הפרויקט שלנו הוא פרויקט מוצלח מאד עם נוף מרהיב, אויר הרים ובמיקום נהדר, ונותרו רק 15 דירות למכירה".

פרויקט אשטרום קריית היובל פחות מ – 30 דירות נותרו למכירה.
פרויקט אשטרום קריית היובל

פרויקט אשטרום קריית היובל כולל מגדל ובו 132 יחידות דיור של 2,3,4,5  חדרים, דירות גן ופנטהאוזים. מכל אחת מהדירות נוף פנורמי – לכיוון מערב נוף לעין כרם ולהרי ירושלים ולכיוון מזרח נוף ירושלמי של העיר העתיקה. בין 15 הדירות שנותרו ישנן  2 פנטהאוזים ענקיים בקומה ה- 22 בשטח של כ על 160 מ"ר והם כוללים  5 חד' עם מרפסות רחבות בשטח של כ 90 מ"ר, המשקיפים לנוף פנורמי.

מהנהלת הפרויקט נמסר כי "המתחם מאופיין בתכנון מוקפד ובמפרט טכני עשיר של בנייה ירוקה – החל מהלובי המעוצב, דרך הדירות המרווחות, מטבח מהמם עם שיש אבן קיסר, קירות בטון מבודדים תרמית ואקוסטית, ריצוף גרניט פורצלן, מיזוג אוויר מלא, חימום דירתי ומרפסות מרווחות. בפרויקט הושקע פיתוח סביבתי וגינון ברמה גבוהה המשתלב עם פארק המפלצת הצמוד. בנוסף, נבנה חניון תת קרקעי ענק לשירות הדיירים". 

פרויקט אשטרום קריית היובל ממוקם בסמוך לגן המפלצת בשכונת קריית היובל הסמוכה לשכונת עין כרם הציורית, לפארקים ולמוסדות חינוך. כמו כן הם נמצאים בסמיכות לתחנת הרכבת הקלה החדשה ועם גישה מהירה אל צירי התנועה הראשיים היוצאים והנכנסים לירושלים.

ישי אשלגי סמנכ"ל פיתוח עסקי ושיווק: "אשטרום קריית היובל הוא פרויקט ייחודי שמאפשר ליהנות מחוויית מגורים ירושלמית ובטוחה עם נוף מושלם, שכנים נהדרים, חיי קהילה עשירים, מרכזי חינוך מתקדמים ומתחם מושקע לקניות, תרבות ופנאי. לא במקרה מכרנו כמעט את כולו תוך תקופה קצרה יחסית. ההתעניינות הנוכחית של תושבי חוץ בפרויקט בקריית היובל, מובנת לנו. רבים בחו"ל, כמו גם ישראלים, מבינים כי מלאי הדירות הולך ואוזל וכי מעבר לערך הסנטימנטלי, ירושלים במיקום המקנה ביטחון. הישראלים מתעניינים בפרויקט בזכות הייחודיות שלו ובגלל החשש הצפוי לעליית מחירים עקב הביקושים הצפויים בתקופה הקרובה והמחסור הצפוי בשל מחסור בידיים עובדות. בניית הפרויקט הושלמה, והרוכשים הראשונים יכנסו לדירות בשבועות הקרובים".