חברות וחברי תנועות בני עקיבא, הצופים הדתיים, עזרא ואריאל מצדיעות לעיר הבירה ביום ירושלים

בסיומה של התפילה תישמע תקיעת שופר מרגשת, יחד עם פריסת דגל הענק שיכסה את כל שטח רחבת הכותל

בשבת הקרובה (28/05), יעלו אלפי חניכי תנועות הנוער הירושלמיות ואיתם סניפים אורחים מרחבי הארץ, לרחבת הכותל המערבי, לכינוס מיוחד ותפילה חגיגית לכבוד ערב יום ירושלים – בסימן ציון שנת ה- 55 לשחרורה ואיחודה מחדש של העיר.

חברות וחברי תנועות בני עקיבא, הצופים הדתיים, עזרא ואריאל, יחלו את הצעידה הרגלית מכל שכונות העיר כבר בשעות אחר הצהריים שבמהלך השבת.

לקראת ערב, יתכנסו כולם ברחבת הכותל למעמד מיוחד ומרגש שיחל בשירת המונים, שירי ירושלים, ובשיאו של הערב, עם צאת השבת, תתקיים תפילת ערבית חגיגית במעמד ראש העיר, משה ליאון ובהובלתם של הזמרים ובעלי התפילה: ישי לפידות, יצחק מאיר וחיים ישראל.

בסיומה של התפילה תישמע תקיעת שופר מרגשת, יחד עם פריסת דגל הענק שיכסה את כל שטח רחבת הכותל, ובזאת תינתן האות לפתיחת חגיגות יום ירושלים תשפ"ב.

ליאון: "אין מתאים יותר מלפתוח את אירועי יום חגה של ירושלים, בירת העם היהודי, ברחבת הכותל המערבי"

ראש העיר ירושלים, משה ליאון: "אין מתאים יותר מלפתוח את אירועי יום חגה של ירושלים, בירת העם היהודי, ברחבת הכותל המערבי, בתפילה יחד עם אלפי חניכות וחניכי תנועות הנוער, דור העתיד של כולנו. נוער ערכי ומיוחד, המחובר לירושלים בכל נימי נפשו, דור מופת שמהווה לכולנו מקור השראה איתן, להמשך עשייה במלוא המרץ ולבנייתה של בירתנו הנצחית. חג ירושלים שמח!".

האירוע מובל על-ידי עיריית ירושלים בשיתוף משרד ירושלים ומורשת, הקרן למורשת הכותל והרשות לפיתוח ירושלים.

התמונות משנים קודמות – צילום הקרן למורשת הכותל