חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

אשת העסקים פנינה רוזנבלום חוגגת את יום המשפחה בירושלים וחנכה חנות פופ אפ למוצרי טיפוח, בבעלותה

פנינה רוזנבלום ולירון אלקיים צילום עינת גולן
פנינה רוזנבלום ולירון אלקיים צילום עינת גולן

רוזנבלום: "אני נרגשת לפתוח דוכן פופ אפ של המותג שלי בעיר שאני כל כך אוהבת ברמה האישית- ירושלים, העיר החשובה בעולם, ולאפשר ללקוחות הירושלמים לחוות, לגעת ולהרגיש את המוצרים יחד איתי". ​

את יום המשפחה חגגה אמש אשת העסקים פנינה רוזנבלום, בקניון הדר בירושלים, במסגרת אירוע פתיחה שערכה לחנות הפופ אפ של מוצרי הטיפוח שבבעלותה.

 בשעות הבוקר המוקדמות הגיעה רוזנבלום לקניון  להקים את חנות הפופ אפ, לקבל אישית את הקהל הרחב,  לחשוף את מוצרי הטיפוח שלה, כולל ייעוץ אישי והדרכה.

את רוזנבלום קיבלה לירון אלקיים מנכ"לית קניון הדר בירושלים.  את האירוע פתחה  רוזנבלום שאמרה: "אני נרגשת לפתוח דוכן פופ אפ של המותג שלי בעיר שאני כל כך אוהבת ברמה האישית- ירושלים, העיר החשובה בעולם, ולאפשר ללקוחות הירושלמים לחוות, לגעת ולהרגיש את המוצרים יחד איתי. אני צופה בחודש אדר בשורות חדשות ממני לציבור, כשבקרוב יוכלו ליהנות ממוצרים חדשים ביצורי בעולם הבריאות".

עוד הוסיפה פנינה: "אני רגילה לעבוד גם ביום המשפחה למרות שהיתי שמחה להיות עכשיו עם חן ביתי ושני נכדיי האהובים, אבל אני חושבת שהם הבינו כבר בגילם הצעיר שאני הסבתא הכי עסוקה שהם יפגשו".

לירון אלקיים מנכל'ית קניון הדר חתמה ואמרה: "שמחנו להביא לתושבי ירושלים והסביבה עד הבית את דוכן הפופ אפ של מותג הקוסמטיקה 'פנינה רוזנבלום'. מדובר באמירה חשובה לתושבי העיר שאוהבים את פנינה ואת המוצרים שלה, שמחנו לאפשר ללקוחות הירושלמים להנות מטיפול אישי של רוזנבלום הנחשבת לגורו בתחום הטיפוח."

בתום האירוע פינקה רוזנבלום  את לירון באבחון עור והתאימה לה מוצרים מליין מוצרי הטיפוח שבייצורה, ובפילינג החדש שהיא משיקה החודש מליין מוצרי הטיפוח ה'בסט-סלרים' של רוזנבלום.  מנכ"לית הקניון אף הזמינה את רוזנבלום לסיבוב סיור בקומת המסחר החדשה שנפתחה בחודש האחרון.

פנינה רוזנבלום ולירון אלקיים צילום עינת גולן