חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

החל מחג החנוכה, יחלו לפעול בירושלים שני מרחבי למידה חדשים חינמיים לבני נוער

חדש בעיר: עיריית ירושלים משיקה מרחבי למידה חינמיים לנוער. החל מחג החנוכה, יחלו לפעול בירושלים שני מרחבי למידה חדשים לבני נוער

המרחבים, אשר הינם פרי יוזמה של עיריית ירושלים יפעלו בתאריכים 19/12-2/2 בשעות 15:00-21:00 ובחנוכה בשעות 12:00-18:00, בשני מוקדים: במרכז החדשנות והיזמות – יוסי בן יועזר 20 ובמרכז מאי – הלל 37, בית אגרון.

מדובר בפיילוט שנועד להבטיח כי לכל בני הנוער בעיר יהיה מקום עם תנאים אופטימליים ללמידה, כמו אינטרנט עובד, שקט וחברה, על מנת למקסם את היכולות של כל אחד ואחת ללא קשר לרקע ממנו הם באים. מרחבי הלמידה הם צעד נוסף של עיריית ירושלים למען עתיד תלמידי העיר, במטרה לקדם את מערכת החינוך העירונית החדשנית והרלוונטית. עוד גרם מדרגות קדימה. בני הנוער ייהנו מקפה וכיבוד, WIFI ואווירה טובה. הכניסה חופשית וללא צורך בהרשמה.

 

חדש בעיר: עיריית ירושלים משיקה מרחבי למידה חינמיים לנוער. החל מחג החנוכה, יחלו לפעול בירושלים שני מרחבי למידה חדשים לבני נוער
בני הנוער ייהנו מקפה וכיבוד, WIFI ואווירה טובה. הכניסה חופשית וללא צורך בהרשמה.

ראש העיר ירושלים משה ליאון: "אנו רואים חשיבות אדירה ביצירת מרחבי למידה נעימים ובטוחים, כך שכל אחת ואחד מבני הנוער יוכלו למצוא מקום נוח, נעים ונגיש ללמוד בו. ההשקעה בנוער שלנו היא הדרך הבטוחה להצלחתנו ולשגשוג העיר".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *