חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מדד ההון האנושי: משרד הפנים נתן לעיריית ירושלים ציון 100 על רמת תפקוד ההון האנושי

עובדים מצטיינים עיריית ירושלים צילום ארנון בוסאני

עיריית ירושלים קיבלה ציון 100 על רמת תפקוד ההון האנושי בה . מדד ההון האנושי של משרד הפנים בדק רשויות מקומיות על פי התנהלותן בתחום לפי מספר פרמטרים ובהתאם לכך, יואצלו סמכויות לרשויות שביצועיהן נמצאו טובים

עיריית ירושלים הייתה בין הרשויות המקומיות שקיבלו את הציון הגבוה ביותר. דירוג המדד נקבע לאחר בחינת מספר נושאים, בין היתר בנוגע למעמד ההון האנושי, חריגות שכר, אישור משרות סטטוריות, תקן כח אדם, הגשת הצהרת הון ועוד.

דירוג המדד נקבע לאחר בחינת מספר נושאים, בין היתר בנוגע למעמד ההון האנושי וחריגות שכר. צילום ארנון בוסאני

נושאי ההון האנושי שיואצלו לרשויות בעלות ציון גבוה הינם: אישור ועדכון חוזים אישיים, קידום שכר תקופתי לעובדים בחוזה אישי נגזרת שכר מנכ"ל על בסיס עמידה ביעדים. כמו כן, עדכון דרגת רשות, אישור קליטת עובדים בחוזה אישי בשכר אמצע או שכר מירבי לטווח השכר הצמוד למשרה.
5. אישור משרה ניהולית חדשה.

עובדים מצטיינים עיריית ירושלים צילום ארנון בוסאני
עובדים מצטיינים עיריית ירושלים צילום ארנון בוסאני

תהליך האצלת הסמכויות לרשויות המקומיות בתחום ההון האנושי מקודם על ידי האגף לבקרת ההון האנושי ברשויות המקומיות במשרד הפנים, יחד עם הממונה על השכר במשרד האוצר.

ראש העיר ירושלים, משה ליאון: " ירושלים מצטיינת, גם בתחום ההון האנושי! העיר ירושלים חייבת רבות לעובדי העירייה המסורים והמקצועיים, אשר עושים לילות כימים לביצוע המדיניות העירונית ולמתן השירות השוטף לתושבים, והכל ביעילות ובמסירות. בזכותם, נוכל להמשיך את מהפכת השירות המבוצעת בימים אלו במערכת העירונית, שאותותיה, ניכרים ומצוינים ברמה הארצית".

עובדים מצטיינים עיריית ירושלים צילום ארנון בוסאני

צילומים מטקס פרס מנכ"ל למצויינות: ארנון בוסאני