חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

נמכרו מעל 45% מהדירות בפרויקט של החברות א. חבר -תניא ישראל  – בשכונה המערבית החדשה באבו גוש-נופי אילן

נמכרו מעל 45% מהדירות בפרויקט של החברות א. חבר ותניא ישראל – בשכונה המערבית החדשה באבו גוש-נופי אילן.

מדובר בפרויקט הכולל 99 דירות ב 11 בנייני בוטיק של 9 דירות בכל בניין באווירה כפרית עם גישה נוחה לצירי התנועה הראשיים; כביש 1 לירושלים ותל אביב. לרוכשים ניתנו תנאי תשלום מיוחדים וליווי בנקאי מלא.

"בפרויקט נופי אילן יש כיום הזדמנות מצוינת ברמת המחיר ובכל פרמטר אחר אל מול האלטרנטיבות האחרות שקיימות בפרוזדור ירושלים", אומר נדב ליסובסקי מא. חבר .

לדוגמא בפרויקט נופי אילן מוצעות דירות 5 חדרים שמחירן מתחיל בפחות מ-3 מיליון ₪ והן כוללות את כל האיכויות, המפרט והיתרונות של פרויקט חדש, אמר ליסובסקי. לעומת זאת בהשוואה לדירות חדשות דומות במבשרת ציון, 5 חדרים בגודל של כ-120 מ"ר נמכרות בכ- 4 מיליון ₪ (על פי דיווחים ברשות המיסים). גם דירות  5 חדרים במבשרת ציון בגודל של כ- 135 מ"ר, על פי יד 2, מוצעות במחיר ממוצע של כ-3.5 מיליון ₪.

הדמיה של שכונת המגורים החדשה נופי אילן ביישוב אבו גוש. הדמיה Viewpoint
נמכרו 45% מהדירות בשכונת המגורים החדשה נופי אילן ביישוב אבו גוש. הדמיה Viewpoint
3 דירות לדוגמא בפרוייקט נופי אילן הדמיה Viewpoint
דירות לדוגמא בפרוייקט נופי אילן הדמיה Viewpoint

תמהיל הדירות בנופי אילן כולל דירות 3, 4 ו 5 חדרים מרווחות , דירות גן ומרפסות (סוכה) מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים רחבי ידיים עם מרפסות גדולות הפונות לנוף של שפלת החוף ממערב ומעלה החמישה ממזרח. הדירות נבנות עם מפרט עשיר ורמת גימור איכותית כולל מערכת מיזוג אויר דירתית והסקות (דקוהיט), חניה  עם הכנה לטעינה חשמלית. מנהלי הפרויקט, מדגישים כי שמו לעצמם את הפרויקט כדגל לחיים משותפים של כלל האוכלוסייה וכסמל לדו קיום, הפרויקט עצמו פתוח לכלל הקהלים והמגזרים לרבות זוגות צעירים, משפרי דיור, משקיעים ועוד.

נדב ליסובסקי: מיקום מצויין עבור עסקים
ליסובסקי: השכונה עתידה להתרחב בעוד כ- 600 יחידות דיור נוספות על פי תמ"ל 1065 שאושרה בסוף שנת 2017 וצפויה לצאת לדרך.

נדב ליסובסקי מ"א.חבר": "אנחנו מאמינים במקום הזה וחושבים שהמיקום באזור כפרי זה הוא מדהים ואפשר ליצור פה חיים בהרמוניה מלאה עם תושבי אבו גוש. מי שעושה עסקה בפרויקט הזה משלם מחיר שהוא משתלם באזור כפרי באחד המקומות היותר מוצלחים ושוקקי חיים במרחב ירושלים רבתי." עוד מציין ליסובסקי כי השכונה עתידה להתרחב בעוד כ- 600 יחידות דיור נוספות על פי תמ"ל 1065 שאושרה בסוף שנת 2017 וצפויה לצאת לדרך. נכון להיום, החלו העבודה בנופי אילן, הקבלן עלה על הקרקע ועבודות הפיתוח במקום כבר החלו.

המלון המתוכנן באבו גוש (הדמיה: גיאו בן גור אדריכלות בע"מ)
המלון המתוכנן באבו גוש (הדמיה: גיאו בן גור אדריכלות בע"מ)

אחד הפרויקטים האטרקטיביים לתיירות שעומד לצאת לדרך באזור אבו גוש, לאור הפוטנציאל הכלכלי הרב  – הוא מלון בן 120 חדרים. בימים אלו זכתה אחת החברות במכרז להקמתו תוך שהיא מציעה סכום של פי חמישה ממחיר המינימום שנדרש במכרז.

המלון המתוכנן באבו גוש (הדמיה: גיאו בן גור אדריכלות בע"מ)
המלון המתוכנן באבו גוש ליד בית העירייה (הדמיה: גיאו בן גור אדריכלות בע"מ)

פרוייקט זה הוא חלק מתוכניות רשות מקרקעי ישראל לפיתוח התשתיות התיירותיות באבו גוש, לצד פתרונות דיור, מסחר, אנרגיה ותעסוקה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *