חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

Expo  ירושלים – תערוכת הספורט של מרתון WINNER ירושלים 2022 בסינמה סיטי ירושלים: 22-24 במרץ

Expo ירושלים - תערוכת הספורט של מרתון WINNER ירושלים 2022 . צילום : אלטרנטיבה 1

 

לקראת מרתון winner ירושלים 2022 שייערך ביום שישי ה-25.03, תקיים עיריית ירושלים את אירוע EXPO ירושלים בין התאריכים 22-24.03.22 (ימים ג-ה, בין השעות 15:00-21:00) במתחם הסינמה סיטי ירושלים. הכניסה חופשית. בתערוכת ספורט ייחודית EXPO ירושלים, המתקיימת כנהוג בכל המרתונים בעולם יתארחו במשך שלושת ימי הפעילות, אלפי רצים ורצות המשתתפים במקצי המרתון השונים, קהל רחב שוחר ספורט ואורח חיים בריא, וכן משפחות רבות שייהנו מחוויית ספורט ופנאי מיוחדת. מדובר במתחם ספורט ססגוני, שימוקם בקומת המסחר של הסינמה סיטי ובו ביתנים של מותגי הספורט המובילים בעולם, אשר יציגו מגוון רחב של פריטי ספורט. 

חלוקת ערכות הריצה – ב EXPO ירושלים יוקם מתחם מרווח ומיוחד לחלוקת ערכות הריצה של המשתתפים במקצים השונים של מרתון winner ירושלים. במהלך שלושת ימי התערוכה, צפויים להגיע אל המתחם אלפי הרצים והרצות על מנת לקחת את הערכות שלהם בצורה נוחה, מהירה ויעילה.

ערב הפסטה המסורתי– כמיטב המסורת במרתונים הגדולים בעולם וכן במרתון ירושלים, ייערך בתערוכה, ערב הפסטה המסורתי לרצי המרתון המלא (42.2 ק"מ), ביום חמישי ה-24.03.22 בשעות הערב. באירוע החגיגי, ייהנו המשתתפים מפסטיבל פסטה, טעמים ופחמימות שייסעו להם לקראת הריצה המאתגרת המצפה להם בבוקר שלמחרת.  את התערוכה מפיקים חברת ספורט אקספו.

משה ליאון, ראש העיר ירושלים :"לפי מיטב המסורת, גם הפעם מרתון winner ירושלים ילווה באירועים ססגוניים ומעניינים ובניהם תערוכת EXPO וערב הפסטה. המרתון הוא לא רק תחרות ריצה ומסלול שעובר בנופיה הקסומים של ירושלים, אלא פסטיבל ספורט ירושלמי ייחודי. אני מזמין את כל תושבי ירושלים ועם ישראל להגיע יחד עם כל המשפחה וליהנות מהפנינג ספורטיבי, ססגוני ומהנה".

מרתון winner ירושלים 2022, המתקיים בפעם ה-11, מציע שישה מקצים העוברים באתרים המרכזיים וההיסטוריים של ירושלים: מרתון מלא (42.2 ק"מ); חצי מרתון (21.1 ק"מ); 10 ק"מ; 5 ק"מ; מרוץ משפחות (1.7 ק"מ) ומרוץ קהילות (800 מטר). להרשמה ולפרטים נוספים באתר המרתון:  https://jerusalem-marathon.com