חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

נחתמה עסקת שכירות ענקית בהר חוצבים: SYNAMEDIA תשכור כ-10,000 מ"ר במגדל רד בכ-14.2 מיליון שקל בשנה

חברת ההייטק הבינלאומית סינמדיה (Synamedia) חתמה על חוזה להשכרת כ-10,000 מ"ר שטחי משרדים ברמת גמר מחברת רד בינת נכסים מקבוצת רד בינת, במגדל רד ירושלים שבהר חוצבים. סינמדיה תשלם סכום של כ-1.2 מיליון שקל לחודש עבור המשרדים, שיתפרסו על פני 7 קומות, וכן עבור 400 מקומות חנייה שיושכרו בחניון התת-קרקעי בבניין, על פי הסכם שכירות שנחתם למשך 10 שנים עם אופציה להארכה של 5 שנים נוספות. סינמדיה תאכלס במשרדים החדשים את מרכז הפיתוח שלה בישראל, שיימנה כ-600 עובדים.

52 אלף מ"ר, 17 קומות מעל האדמה ו-10 קומות תת קרקעיות-האכלוס באוקטובר 2020

מגדל רד ירושלים, שעלות הקמתו עומדת על כ-250 מיליון שקל, הוא המגדל הרביעי שמקימה רד בינת נכסים בהר חוצבים, והוא צפוי להתאכלס באוקטובר 2020. מדובר בבניין חכם הנבנה בסטנדרט גבוה ובעל תקן ירוק, הראשון מסוגו בהר חוצבים. המגדל בשטח כולל של כ-52 אלף מ"ר, כולל 17 קומות מעל האדמה ו-10 קומות תת קרקעיות. כפי שדיווחנו בניית מגדל רד החלה בשנת 2018.

עסקת שכירות נוספת: רשת חדרי הכושר FITLAND  

עסקת שכירות נוספת נחתמה מול רשת חדרי הכושר FITLAND  שצפוי לשרת את דיירי הבניין, עובדי הר חוצבים ותושבי הסביבה. החוזה נחתם לתקופה מצטברת של 13 שנים בעלות חודשית של כ-85,000 שקל לחודש. עלות הקמתו של חדר הכושר, המתפרס על כ-1,000 מ"ר וכולל ציוד מתקדם, חוגים ואימונים אישיים, נאמדת ב-3 מיליון שקל. הרשת מתכננת להקים בבניין מרכז ספורט ובריאות מתקדם הכולל גם בריכות אישיות וסאונה וכן מתחמי אימון ייעודיים המותאמים לאוכלוסיות השונות. 

העסקאות בוצעו ע"י אלעד פוקס ויוני שמיר מחברת אינדקס נדל"ן המשווקת מעל 20 שנה את שטחי המשרדים של חברת רד-בינת נכסים בהר חוצבים.

רד בינת נכסים, בבעלות משפחת זיסאפל, נמנית על קבוצת רד בינת המונה כ-25 חברות העוסקות במתן שירותים ופתרונות בתחומי הטכנולוגיה והתקשורת למגוון שווקים. רד בינת היא מקבוצות ההייטק הוותיקות והמצליחות בישראל. לקבוצה גב כלכלי איתן והיא מעסיקה אלפי עובדים.